Systemy informatyczne Wrocław – ekspert w branży IT

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Wrocław ekspert w branży IT
Systemy informatyczne Wrocław ekspert w branży IT

Systemy informatyczne Wrocław to odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorców w dobie cyfryzacji. Szukasz nowego systemu informatycznego we Wrocławiu wspierającego operacje firmy? Działalność rozwinęła się i stare oprogramowanie nie spełnia już Twoich wymagań?

Użytkownicy systemu nie są z niego zadowoleni, a on sam przynosi więcej szkody, niż pożytku? Identyfikacja konieczności zmiany, to już pierwszy krok w dobrą stronę. Postaw kolejny z firmą, która od lat działa na rynku skutecznie zwiększając efektywność dolnośląskiego biznesu.

Systemy informatyczne Wrocław

Systemy informatyczne Wrocław oferuje szeroki wachlarz rozwiązań IT, które znajdą swoje zastosowanie w firmach przeróżnej wielkości i branży. Bogata oferta dostępnych opcji obejmuje systemy różnych klas, między innymi doskonały do zarządzania projektami i obiegiem dokumentów system DMS, automatyzujące działania systemy ERP, przeznaczone do zarządzania firmą i jej zasobami, czy system CRM, który skupia się na zarządzaniu relacjami z klientami i sprzedażą.

Pomimo tego, że oprogramowania takie wymagają określonych nakładów finansowych, tak wdrożenie spersonalizowanych systemów informatycznych z Wrocławia przyczyni się do generowania dużych zysków dla przedsiębiorstwa, między innymi z racji poprawy wydajności jego pracy, redukcji kosztów ewentualnych błędów oraz lepszej ogólnej organizacji i zarządzania procesami biznesowymi.

Oprogramowanie dla firm Wrocław

Oprogramowanie dla firm Wrocław może być poszukiwane z różnych przyczyn. Archaiczność starego systemu, brak zadowolenia użytkowników z obecnego, czy rozwój firmy i zwiększone oczekiwania wobec oprogramowania to główne motywy. Dzięki postawieniu na oprogramowanie dla firm z Wrocławia masz gwarancję otrzymania produktu, który będzie wspierał codzienne operacje w Twojej firmie na różnych płaszczyznach.

Szczególnie istotne jest to, że rozwiązania oprogramowania dla firm z Wrocławia dopasowane są do biznesu – a nie odwrotnie. Jest to możliwe dzięki przeprowadzeniu za pomocą specjalistów wnikliwej analizy wymagań danej firmy, jej profilu oraz aktualnej sytuacji z interesariuszami. To pozwala na sformułowanie zhierarchizowanej listy wymagań dotyczących pożądanego systemu oraz dopasowanie jego funkcji i zawartych modułów do indywidualnego przypadku.

Prezentacja systemu dla firm Wrocław

Prezentacja systemu dla firm Wrocław to świetna opcja na bliższe poznanie dostępnych rozwiązań. Umów się na rozmowę ze specjalistami, podczas której przybliżą Ci oni profil różnych rodzajów oprogramowań i odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwiewając Twoje wątpliwości. Podczas prezentacji systemu dla firm we Wrocławiu będziesz mógł również przedstawić własne oczekiwania, co do systemu. System dostępny jest w całej Polsce, m.in w Sosnowcu.

Eksperci, dzięki poznaniu Twojej wizji i problemów, z jakimi się borykasz, pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego systemu informatycznego, dedykowanego celom Twojego biznesu. Aby umówić się na spotkanie wystarczy, że wypełnisz krótki formularz widniejący na niniejszej stronie lub skontaktujesz się z nami dzwoniąc pod podany numer. Prezentacja systemu dla firm z Wrocławia może odbyć się przez internet, bądź w dostępnym oddziale, czy w siedzibie Twojej firmy w terminie dopasowanym do Twoich możliwości.

Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz i umów się na prezentację.

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.