Startuje Connect to Biznes Café. Głównym tematem obieg dokumentów

Reklama

Reklama
zaproszenie connecto cafe
zaproszenie connecto cafe

Wiedza na temat informatyzacji procesów w firmie, bezpieczeństwo danych i automatyzacja workflow. To główne punkty, jakie będą poruszane podczas cyklu spotkań „Connecto to Biznes Cafe”. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie fakturze kosztowej.

W każdy ostatni wtorek miesiąca specjaliści z firmy Connecto dzielą się wiedzą. Na spotkaniach zawsze obecny będzie gość specjalny, w firmie którego zostały wdrożone rozwiązania gospodarza „Connect to Biznes Cafe”. Case study, panel dyskusyjny oraz networking – to trzy panele, z jakich składa się event.

Connect to Biznes Cafe

„Podczas implementacji elektronicznego obiegu danych najważniej-sza jest uważność i otwartość na potrzeby klienta. Użytkownik ma pracować na systemie, którego oczekiwał.” – podkreśla Michał Świerczyna, Prezes Zarządu Connecto.

I dodaje: „W Connecto bardzo cenimy różnorodność, dlatego że zawsze można z niej coś ukształtować, stworzyć. Od 15 lat łączymy nasze umiejętności informatyczne z doświadczeniami klientów. Nadszedł czas, by się nimi podzielić. W każdy ostatni wtorek miesiąca zapraszamy przedsiębiorców do nas, na godzinę 12.00 na kawę – z okazji tegorocznych urodzin otwieramy Connect to Biznes Café. Porozmawiajmy o tym, co naprawdę ważne.”

Pierwsze spotkanie na temat faktury kosztowej odbędzie się we wtorek, 28 stycznia o godzinie 12.00 w Sosnowcu, przy ulicy Mariackiej 1/5. Organizatorem cyklu jest Connecto sp. z o.o., świętujące w tym roku piętnaste urodziny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagana jest rejestracja.

>> Kliknij i weź udział w Connect To Biznes Cafe<<<

Kiedy: 28.01.2020, godzina 12:00

Gdzie: Sosnowiec, Mariacka 1/5, Sala konferencyjna

Koszt: wydarzenie bezpłatne

Zapisy: wiedza.connecto.pl

 

O projekcie Connect to Biznes Café

Connecto to Biznes Cafe to cykl dziewięciu spotkań, które obejmują tematykę: obiegu dokumentów, danych i procesów, jakie występują w firmie. W ten sposób Connecto otwiera przestrzeń do rozmowy o realnych potrzebach współcześnie prosperujących firm i dedykowanych im rozwiązaniach ze świata nowych technologii. Nad przebiegiem spotkań czuwają najlepsi specjaliści, dzięki czemu gwarantowany jest wysoki poziom merytoryczny. Więcej o wydarzeniu na stronie www.connecto.pl/connecto-cafe

Cykliczne spotkania

28 stycznia, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o obiegu dokumentów: faktura kosztowa.” – >>> weź udział <<<

25 lutego, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o obiegu dokumentów: umowy, oferty, zamówienia, faktury.”

31 marca, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o kontroli zamówień.”

28 kwietnia, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o kontroli budżetu.”

26 maja, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o realizacji projektu: oferty, zapytania”

30 czerwca, godzina 12:00 – „Porozmawiajmy o realizacji projektu: raportowanie.”

O firmie Connecto

Connecto sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu i oddziałem w Łodzi od 15 lat rozwija sektor IT. Firma jest producentem systemu klasy DMS, który scala w sobie elektroniczny obieg dokumentów, CRM, zarządzanie projektami oraz Business Intelligence. Na pokładzie znajduje się obecnie 70 specjalistów, a poza pracami nad systemem DMS, eksperci wdrażają też systemy ERP XL oraz ERP OPTIMA firmy Comarch, które Connecto jest czołowym partnerem.