Systemy informatyczne Śląsk

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Śląsk

Śląsk jest jednym z najsilniejszych gospodarczo i demograficznie regionów w Polsce. Jako największy zurbanizowany obszar w Europie środkowo-wschodniej, jest doskonałym miejscem do rozwoju różnych inwestycji. Szukasz narzędzi informatycznych, które pomogą Ci prowadzić Twoją działalność? Omawiamy, w jakie systemy informatyczne Śląsk warto zainwestować!

Systemy informatyczne Śląsk

Systemy informatyczne Śląsk to nowoczesne, profesjonalne, odpowiednio przystosowane narzędzia IT ułatwiające wiele procesów biznesowych. Nie tylko pomagają lepiej zarządzać firmą, ale też wspierają przedstawicieli różnych działów, usprawniając komunikację zewnętrzną i wewnętrzną oraz automatyzując rozmaite formalności. Przy tym są znacznie bardziej funkcjonalne, wygodniejsze oraz bezpieczniejsze od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań (np. skrzynek mailowych, arkuszy Excel).

Jedne z najlepszych systemów informatycznych na Śląsku oferuje Grupa Connecto – polska firma zajmująca się dystrybucją cenionych programów Comarch oraz autorskich produktów. Proponuje pojedyncze narzędzia oraz specjalne, personalizowane platformy, dostosowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla firm Śląsk

Oprogramowanie dla firm Śląsk przede wszystkim powinno być praktyczne. Nie ma sensu inwestować w uniwersalny system, jeśli będzie korzystać się tylko z części jego funkcji. W Connecto można wybrać jeden program lub pakiet idealnie współpracujących ze sobą modułów. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • systemy do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów, umożliwiające szybką, łatwą i bezpieczną wymianę danych, takie jak np. DMS,
  • programy ułatwiające komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, w tym pomagające nawiązywać relacje z klientami, np. CRM,
  • systemy pomagające świadomie zarządzać dostępnymi zasobami, m.in. finansowymi, kadrowymi czy magazynowymi, np. ERP,
  • narzędzia analizujące dane o firmie, przygotowujące raporty, na podstawie których można lepiej zarządzać oraz świadomie podejmować ważne decyzje strategiczne, np. BI.

Oprogramowania dla firm Śląsk oferowane przez Connecto są proste w obsłudze, a do tego dostępne online. Dzięki temu można z nich korzystać nie tylko na komputerze służbowym, ale też każdym innym sprzęcie oraz urządzeniach mobilnych. Doskonale sprawdzają się w pracy zdalnej czy w terenie, a także w przypadku firm z wieloma oddziałami w całej Polsce itp.

Systemy dla biznesu ze Śląska

Interesują Cię systemy dla biznesu ze Śląska? Umów się na spotkanie z przedstawicielami Connecto – wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00. Po krótkiej rozmowie z konsultantem przygotowana zostanie oferta, którą można poznać w dogodnym terminie.

Przedstawiciele Connecto w ramach darmowej, niezobowiązującej prezentacji (zdalnej lub w wybranym miejscu) dokładnie omawiają działanie oprogramowania oraz odpowiadają na wszystkie pytania. Firma współpracuje z przedsiębiorcami z całego regionu, m.in. Katowic, Tych czy Częstochowy. Przekonaj się, jak system dla biznesu ze Śląska może pomóc Ci w prowadzeniu Twojej działalności!