Systemy informatyczne Katowice

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Katowice
Systemy informatyczne Katowice

Katowice to stolica jednego z najdynamiczniej rozwijających się regionów w Polsce. Co roku otwiera się tu przeszło 1600 nowych firm, a mowa tu o samych Katowicach bez miast ościennych znajdujących się w aglomeracji. Daje to ogromny popyt na nowoczesne systemy informatyczne. Katowice wciąż poszukują nowoczesnych rozwiązań IT, które usprawnią wewnętrzne procesy biznesowe organizacji, co przełoży się na sprawniejsze działanie firmy i większe zyski. W tym artykule poznasz systemy informatyczne Katowice, które wybierane są najczęściej i cieszą się najlepsza opinią.

1. Systemy informatyczne Katowice
2. Oprogramowanie dla firm Katowice
3. Prezentacja systemów dla firm w Katowicach

Systemy informatyczne Katowice

Systemy informatyczne Katowice posiadają następujący ranking popularności (informacje przekazane przez firmę Connecto wdrażającą systemy informatyczne Katowice):

 • System do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów, na przykład obiegiem akceptacyjnym faktur kosztowych, faktur czy też wniosków urlopowych;
 • Oprogramowanie ERP do zarządzania handlem, magazynami księgowością oraz kardami i płacami
 • Systemy klasy CRM do zarządzania procesami pozyskania i utrzymania klienta w działach sprzedaży, marketingu i telemarketingu;
 • Oprogramowanie do raportów i analiz typu business intelligence, którego zadaniem jest agregacja danych z wielu baz danych i prezentacja ich w formie czytelnych raportów tabelarycznych i wykresowych;
 • Szyte na miarę systemy informatyczne Katowice, w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Mowa tu o pełnych aplikacjach jak i mini serwisach i usługach np. API do integracji).

Oprogramowanie dla firm Katowice

Jedną z popularniejszych fraz jaka wyszukiwana jest obecnie w polskim internecie to oprogramowanie dla firm Katowice. Nic dziwnego, ponieważ jest to region, który bogaty jest w innowacyjne firmy, które pragną optymalizować swoje procesy biznesowe, aby dostarczać jeszcze większą jakość swoim klientom, jednocześnie maksymalizując swoje zyski. Oprogramowanie dla firm Katowice to różnego rodzaju systemy informatyczne wspierające organizacje w realizacji codziennych działań. Procesy, które najczęściej wspiera oprogramowanie dla firm Katowice to:

 • Sprzedaż i obsługa magazynów
 • Księgowość i kadry
 • Budżetowanie i rozliczanie kosztów i przychodów (w tym obieg faktury kosztowej)
 • Zarządzanie projektami
 • Praca zespołowa – kalendarze, zadania i czaty
 • Analizowanie danych za pomocą narzędzi Business Intelligence

Prezentacja systemów dla firm w Katowicach

Jeżeli interesuje cię prezentacja systemów dla firm w Katowicach, doskonale trafiłeś. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00. Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę telefoniczną i zbierze informacje dotyczące wymagań oprogramowania. W oparciu o notatkę z rozmowy powstanie spersonalizowany scenariusz pokazu. Pamiętaj, że prezentacja systemów dla firm w Katowicach i okolicach jest całkowicie darmowa. Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.