Systemy informatyczne Tychy

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Tychy

Tychy są jednym z ośrodków centralnych tzw. konurbacji górnośląskiej. W roku 2020 w rejestrze REGON w mieście tym zarejestrowanych było ponad 14 tysięcy podmiotów gospodarki narodowej, z czego ponad 10 tysięcy stanowiły osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Najlepsze lokalne firmy wykorzystują systemy informatyczne Tychy. Wyjaśniamy, dlaczego warto w nie inwestować!

Systemy informatyczne Tychy

Systemy informatyczne Tychy to nowoczesne narzędzia IT, które znacznie ułatwiają codzienną pracę firm z różnych branż. Usprawniają wymianę informacji, pozwalają lepiej zorganizować pracowników, a także pomagają świadomiej zarządzać przedsiębiorstwem. Liderem takich rozwiązań na Śląsku jest polska firma Connecto, oferująca najlepsze programy na rynku oraz autorskie systemy. Wśród nich można wymienić m.in.:

  • elektroniczny obieg dokumentów (moduł do archiwizacji oraz bezpiecznego przekazywania najważniejszych faktur, raportów, umów itp.);
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning– program wspierający zarządzanie m.in. księgowością, magazynem czy sprzedażą);
  • CRM (ang. Customer Relationship Management– platformę do komunikacji z klientami oraz zarządzania nawiązanymi relacjami);
  • BI (ang. Business Intelligence – oprogramowanie zbierające oraz analizujące dane o firmie, generujące przejrzyste sprawozdania).

Connecto zajmuje się również tworzeniem spersonalizowanych wariantów systemów informatycznych Tychy, które idealnie spełniają specyficzne wymogi firm z różnych branż, np. budowlanej, serwisowej czy handlowej.

Oprogramowanie dla firm Tychy

Profesjonalne oprogramowanie dla firm Tychy bezpośrednio przyczynia się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Pozwala podnieść jakość oferowanych produktów lub usług, a także pomaga w pełni wykorzystać potencjał zatrudnianych pracowników. Do tego po prostu ułatwia oraz przyspiesza wiele procesów i formalności.

Wdrożenie oprogramowania dla firm Tychy jest korzystne dla reprezentantów wszystkich działów. Platforma odczuwalnie usprawnia i wspiera m.in.:

  • pracę zespołową oraz wymianę informacji i dokumentów;
  • zarządzanie projektami,
  • funkcjonowanie działu księgowości i kadr,
  • sprzedaż,
  • obsługę magazynów,
  • rozmaite procesy decyzyjne.

Prezentacja systemów dla firm w Tychach

Zależy Ci na tym, by Twoje przedsiębiorstwo było nowoczesne? Zainwestuj w dodatkowe narzędzia IT! Idealną okazją do poznania ich funkcjonalności jest prezentacja systemów dla firm w Tychach. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00. W trakcie krótkiej rozmowy z konsultantem umówisz się na spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub zdalną demonstrację na wideokonferencji.

Podczas prezentacji zostanie Ci przedstawiona spersonalizowana oferta. Prowadzący pokaże sposób działania wszystkich modułów oraz dokładnie opowie o ich funkcjach. Następnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Jeśli oferta Cię zainteresuje, możesz od razu zdecydować się na zakup. Sam udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, a także niezobowiązujący. Skontaktuj się z nami, by przekonać się, jak Twoje przedsiębiorstwo może z powodzeniem wykorzystać nowoczesne systemy informatyczne!