Systemy informatyczne Małopolska

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Małopolska

Głównymi gałęziami gospodarki województwa małopolskiego są sektor technologii informatycznych i bankowość. W regionie prężnie rozwija się także m.in. produkcja spożywcza, przemysł tytoniowy oraz sektor chemiczny, petrochemiczny i metalurgiczny.

Przedsiębiorcy chcący rozwijać swoją działalność inwestują w systemy informatyczne Małopolska. Omawiamy najpopularniejsze biznesowe narzędzia IT!

Systemy informatyczne Małopolska

Systemy informatyczne Małopolska to ogólne określenie odnoszące się do specjalistycznych programów, pomocnych w zarządzaniu i organizacji pracy. Takie rozwiązania znajdują zastosowanie w zasadzie w każdej branży. Znacznie ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, m.in. przyspieszając wymianę informacji czy wspierając zarządzanie różnymi procesami biznesowymi.

Jednym z najbardziej cenionych dostawców systemów informatycznych w Małopolsce jest polska Grupa Connecto. Oferuje najlepsze oprogramowania na rynku (m.in. znane programy Comarch), a także własne produkty, dostosowane do specyfiki konkretnej firmy. Dzięki nim można zrewolucjonizować działanie swojego przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla firm Małopolska

Oprogramowanie dla firm Małopolska z reguły nie powinno być jedną aplikacją, ale raczej platformą łączącą kilka modułów. W ten sposób da się stworzyć rozbudowany, nowoczesny, w pełni funkcjonalny system. Najczęściej składają się na niego programy przeznaczone do:

  • elektronicznego obiegu dokumentów, które pozwalają szybko, wygodnie, a zarazem bezpiecznie gromadzić, archiwizować oraz udostępniać dane (np. DMS),
  • wspierania komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, dedykowane do budowania trwałych relacji biznesowych (np. CRM),
  • zarządzania zasobami firmy, m.in. budżetem, pracownikami czy produktami w magazynie (np. ERP),
  • analizy biznesowej, zbierające oraz przetwarzające dane o przedsiębiorstwie, a następnie przygotowujące przejrzyste raporty, przydatne w procesach decyzyjnych (np. BI).

Grupa Connecto tworząc oprogramowania dla firm Małopolska ma na względzie to, by były odpowiednio elastyczne, skalowalne i w pełni użyteczne. Do tego są intuicyjne w obsłudze i można z nich korzystać z każdego miejsca, także korzystając z urządzeń mobilnych. Inwestycja w nie jest wyjątkowo opłacalna, ponieważ zyskuje się personalizowany produkt, którzy faktycznie przyczynia się do rozwoju firmy.

Systemy dla biznesu z Małopolski

Interesują Cię systemy dla biznesu z Małopolski? Jeśli chcesz się przekonać, jak sprawdzają się w praktyce, umów się na spotkanie z przedstawicielami Connecto. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00, by ustalić szczegóły.

Na całkowicie darmowej prezentacji (która odbędzie się zdalnie lub w wybranym przez Ciebie miejscu) poznasz wszystkie funkcje i właściwości oprogramowania, a także uzyskasz odpowiedź na każde pytanie. Connecto współpracuje z przedsiębiorcami z całego województwa, z m.in. Krakowa czy Radomia. Nie musisz w ciemno inwestować w system dla biznesu z Małopolski – najpierw zobacz, co może Ci zaoferować!