Systemy informatyczne Łódź 

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Łódź

Łódź to trzecie największe miasto w Polsce. W samej Łodzi zarejestrowanych jest ponad 10 tysięcy firm, oraz przeszło 55 tysięcy przedsięwzięć w postaci działalności gospodarczej. Nic więc dziwnego, że rynek systemów informatycznych w tym mieście tak dobrze się rozwija.

Firmy z okolic poszukują narzędzi, które umożliwią im stanie się jeszcze bardzie wydajnymi i konkurencyjnymi. Grupa Connecto posiada oddział w centrum Łodzi. Dzięki temu jest w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania informatyczne przedsiębiorstwom z okolicy.

Oprogramowanie dla firm Łódź

Skontaktuj się z przedstawicielami firmy Connecto korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej tego artykułu. Conencto oferuje firmom z Łodzi i okolic następujące rozwiązania informatyczne:

  • Oprogramowanie ERP – system do zarządzania procesami twardymi firmy. Zajmuje się między innymi sprzedażą, zarządzaniem magazynami, produkcją, zakupami, księgowością czy kadrami i płacami.

 

  • Oprogramowaniem do obiegu dokumentów – dzięki systemowi do obiegu dokumentów firma może przenieść wszystkie swoje procedury w świat cyfrowy. Wszystkie pisma są skanowane, przetwarzane i archiwizowane cyfrowo. Dokumenty krążą po firmie zgodnie z wcześniej ustalonymi ścieżkami, a nad prawidłowością ich obiegu czuwa system workflow.

  • Oprogramowanie CRM – zestaw narzędzi, który pozwala zapanować nad wszystkimi niuansami związanymi z zarządzaniem działem handlowym, marketingu i telemarketingu. Twórz plany sprzedażowe i na bieżąco śledź ich realizację.

 

  • Oprogramowanie do zarządzania projektami – podejście projektowe to przyszłość zarządzania. Nie trzeba być firmą budowlaną aby przyjąć procesowy schemat działania. Planuj zadania, budżety i harmonogramy, a następnie śledź ich realizację i reaguj w przypadku odchyleń.

 

  • System Business Intelligence – Wszystkie dane zebrane na serwerach twojej firmy mogą być przetransformowane w skarbnicę danych i prognoz opartych o trendy. Podejmuj świadome decyzje biznesowe i reaguj zanim pojawi się problem.

 

  • Aplikacje na zamówienie – jeżeli szukasz rozwiązania szytego na miarę, skontaktuj się z Grupą Connecto. Doświadczony zespół analityków i deweloperów stworzy dla ciebie aplikację opartą o najnowsze technologie. Tworzą aplikacje mobilne (Android, iOS), przeglądarkowe i okienkowe (Windows).

Prezentacja oprogramowania dla firm Łódź

Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem oprogramowania w Twojej firmie, skontaktuj się z przedstawicielami Grupy Connecto. Oddział firmy w Łodzi z chęcią zorganizuje spotkanie w siedzibie Twojej firmy, w oddziale firmy Connecto lub zdalnie, przez internet. W formularzu kontaktowym napisz, jakiego rozwiązania informatycznego poszukujesz lub zadzwoń 32 263 00 00.

Pracownik firmy Connecto skontaktuje się z tobą i przeprowadzi prosty wywiad, po którym zaproponuje spotkanie i prezentację potencjalnego rozwiązania. Spotkanie jest darmowe i w czasie jego trwania specjaliści Connecto chętnie podzielą się z Tobą fachową wiedzą na temat systemów informatycznych i ich zastosowania w firmach z twojej branży i okolicy.