System Connecto DMS prezentowany na YouTube

Reklama

Reklama
Connecto na YouTube

Firma Connecto – wieloletni partner krakowskiego Comarchu oraz producent systemu informatycznego pokazuje możliwości systemu DMS w wersji video. Poznaj działanie oprogramowania tworzonego i wdrażanego według potrzeb Klienta.

Prezentacje systemu Connecto DMS w serwisie YouTube to wyjście specjalistów z Connecto naprzeciw potencjalnym Klientom. To kolejna z dróg, która daje szanse na poznanie możliwości oprogramowania. Wcześniej osoby zainteresowane systemem mogły przeczytać o nim na firmowym blogu Connecto oraz zobaczyć jak działa podczas prezentacji zdalnych.

1. System DMS i jego funkcjonalności
2. Connecto DMS to system dla każdej branży
3. System DMS w pigułce
4. Demo oprogramowania

System DMS i jego funkcjonalności

Prostsze, szybsze i rzeczowe poznanie możliwości systemu – takie założenie mają filmy prezentowane na kanale Connecto. Każde video odpowiada na zadawane pytania, a całość poparta jest przykładami. Specjaliści przygotowali video dotyczące różnych obszarów działania oprogramowania. Poruszana jest między innymi kwestia elektronicznego obiegu dokumentów, obiegu faktury kosztowej oraz sposobów zarządzania relacjami z Klientami.

Connecto DMS to system dla każdej branży

W przyszłości mają pojawić się też filmy mówiące o wykorzystaniu systemu Connecto DMS do tworzenia projektów, ponieważ opcja ta dostępna jest w rozwiązaniu. System pozwala też tworzyć raporty oraz analizować je – to tak zwany Business Intelligence. Publikowane są też filmy skierowane do konkretnych branż – znajdziemy na przykład film CRM dla deweloperów, prezentowany poniżej.

Oczywiście przez samym zakupem systemu odbywa się analiza przedwdrożeniowa, gdzie specjaliści wraz z Klientem ustalają, w jaki sposób ma funkcjonować oprogramowanie, co sprawdzi się najlepiej w danym momencie, a z czego zrezygnować. Więcej o systemie dowiesz się na stronie internetowej http://www.connecto.pl/system-dms-connecto

System DMS w pigułce

W kilku słowach można powiedzieć, że system Connecto DMS wykorzystywany jest wszędzie. To program dla firmy budowlanej, jak i handlowej czy księgowości. Jego zaletą jest określenie jego działania według potrzeb i możliwości firmy, która się na niego decyduje.

Demo oprogramowania

Wypełnij formularz i poznaj wersję demo oprogramowania. Masz pytania? Zadzwoń do nas 32 420 66 21.

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.