Program dla deweloperów

Reklama

Reklama
Program dla deweloperów

Program dla deweloperów zawiera wszystkie opcje i funkcje, jakie wykorzystywane są zarówno wśród deweloperów, jak i biur nieruchomości. Kompleksowe oprogramowanie CRM sprawia, że zarządzanie działalnością deweloperską odbywa się w jednym miejscu.

Mowa tutaj o stworzeniu bazy klientów oraz przygotowaniu oferty, przez monitorowanie sprzedaży, rezerwację nieruchomości, aż po sporządzanie umów. Co więcej, system CRM pozwala na tworzenie raportów z dotychczasowych zadań.

1. Możliwości systemu CRM
2. CRM dla dużych i małych
3. Program CRM, czyli co
4. Demo oprogramowania
Konferencja elektroniczny obieg dokumentów

Program dla deweloperów i biur nieruchomości pozwala:

 • Przygotować ofertę handlową
 • Rejestrować i zarządzać bazą klientów (tworzenie filtrów, wg. budżetu, zainteresowania)
 • Rezerwować spotkani z potencjalnymi klientami
 • Rejestrować wpłaty i wystawiać faktury
 • Raportować działania oraz prognozować sprzedaż

To tylko kilka opcji, ponieważ system można w każdym momencie rozbudować. Klient sam decyduje z jakiej opcji chce korzystać, a z czego rezygnuje. Mówiąc wprost – program CRM dla deweloperów tworzony jest na przysłowiową „miarę”.

Program dla deweloperów - lokale na sprzedaż
fot. widok z zakładki lokale na sprzedaż

CRM dla dużych i małych

Z rozwiązania korzystają deweloperzy, wielkie przedsiębiorstwa oraz lokalne firmy budowlane.
Przedsiębiorstwa, które wybrały program dla deweloperów uporządkowały proces zarządzania skupem i sprzedażą inwestycji (biura nieruchomości) oraz wyeliminowały pomyłki, czy opóźnienia związane z budową (deweloperzy), a to znacząco redukuje koszty inwestycji.

Do tej pory deweloperzy oraz biura nieruchomości miały utrudnione zadanie. Stosy papierów w różnych miejscach powodowały, że umowy czy faktury niszczyły się lub po prostu gubiły. Konsultowanie projektów oraz raportowanie działań drogą mailową bywało uciążliwe.

Dlatego dzisiaj firmy, które wybrały program CRM funkcjonują sprawniej. Każda informacja, decyzja i umowa znajduje się w jednym systemie, do którego mają dostęp uprawnione osoby.

Program dla deweloperów - ile kosztuje

Program CRM, czyli co

Oprogramowanie CRM to nie tylko system. W cenie zawiera się również wdrożenie, szkolenie użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe. To dość istotne, dlatego wszelkie szczegóły ustala się na spotkaniu. Konsultanci poznają wtedy oczekiwania przedsiębiorstwa i dobierają tylko te moduły, które naprawdę są potrzebne.

Jak już wspominaliśmy – każde przedsiębiorstwo działa inaczej, więc system można dowolnie konfigurować i wybierać moduły odpowiadające dokładnie temu, czego szuka firma.

Demo oprogramowania

Interesuje Cię prezentacja systemu? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się. Zadzwoń do nas 32 420 66 21.

 

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.