Program do harmonogramów budowlanych

Reklama

Reklama
Program do harmonogramów budowlanych - zestawienie

Program do harmonogramów budowlanych zyskuje popularność wśród przedsiębiorców. Poza funkcjonalnością i integracją z innymi systemami, przyciąga też nowoczesnym, a zarazem prostym wyglądem.

1. Jak działa program?
2. Kontrola kosztów i rozliczanie budowy
3. Koszt zakupu i wdrożenia
4. Demo oprogramowania

Program do harmonogramów budowlanych

Firmy budowlane, które decydują się na ten system chcą, by był on uniwersalny. Wykorzystują go do harmonogramowania, planowania i kontroli przedsięwzięcia (np. konkretnej budowy). Jednak inwestycja w oprogramowanie to także zarządzanie czasem pracy ludzi i maszyn, czy rozplanowanie dostaw materiałów. To również kontrola zużycia materiałów i wszelkich kosztów związanych z prowadzonym projektem. Należy podkreślić, że w systemie można prowadzić kilka projektów jednocześnie. Zobacz program do budżetowania i harmonogramowania tutaj http://oprogramowaniedlabudownictwa.pl/program-do-rozliczania-budowy/

Program do harmonogramów budowlanych
fot. Program do harmonogramów budowlanych – Connecto DMS

Tworzenie harmonogramu budowlanego może odbywać się w całości lub na podstawie kosztorysu, który został wykonany już wcześniej dla danego obiektu. Oprogramowanie dla budownictwa integruje się  popularnymi rozwiązaniami, m.in. Zuzia lub Norma. Można je połączyć także z systemem do kosztorysowania oraz budżetowania. Z rozwiązań informatycznych korzystają firmy budowlane każdej wielkości.

Kontrola kosztów i rozliczanie budowy

Dlaczego tak istotna jest inwestycja w systemy dla budownictwa? Przede wszystkim to bieżąca kontrola kosztów ponoszonych przez firmę na każdym etapie realizowanego projektu. Samo określenie budżetu dla danego etapu harmonogramu odbywa się za pomocą kilku przycisków i podobnie jest z rejestracją kosztów rzeczywistych. Mowa m.in. o fakturach, rachunkach, czy kosztach pracy sprzętu.

Koszt zakupu i wdrożenia programu budowlanego

Określenie kwoty, jaką zapłacimy za oprogramowanie jest ciężkie do określenia. Składa się na to kilka czynników, między innymi ilość stanowisk, na których ma działać oprogramowanie. Chodzi tu o licencje dostępowe, często płatne dodatkowo po zakupie samego systemu.Reklama

Jest jeszcze kwestia wdrożenia oprogramowania. Poza wspomnianymi już licencjami, warto zwrócić uwagę ile i jakie moduły wybraliśmy dla naszego przedsiębiorstwa. Trzeba pamiętać, że im bardziej skomplikowany moduł, tym dłużej będzie trwać jego wdrożenie. Wszystko musi być wykonane precyzyjnie i zgodnie z wymaganiami klienta, które określa analiza przedwdrożeniowa. Oferują je producenci oraz partnerzy firm informatycznych.

Pobierz program do harmonogramów budowlanych

Chcesz poznać system? Zadzwoń pod nr 32 420 66 21 lub wypełnij poniższy formularz

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.