Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza
Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast metropolii Śląsko-Dąbrowskiej. Przekłada się to na statystyki związane z ilością firm w powiecie – jest ich ponad dwanaście tysięcy i liczba ta stale rośnie. Nic więc dziwnego, że w mieście, w którym prowadzonych jest tak wiele biznesów istnieje bardzo duży popyt na systemy informatyczne. Dąbrowa Górnicza jest praktycznie rzecz biorąc liderem regionu, zaraz po Katowicach i Sosnowcu.

Swoją działalność prowadzą tu duże zakłady produkcyjne, firmy handlowe, usługowe i przedsiębiorstwa budowlane i wykonawcze. W artykule tym dowiesz się więcej na temat aplikacji i programów komputerowych w Dąbrowie Górniczej – jakie są najczęściej wybierane rozwiązania IT i jakie procesy biznesowe wspierają, oraz gdzie zakupić systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza.

1. Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza
2. Oprogramowanie dla firm Dąbrowa Górnicza
3. Prezentacja systemów dla firm w Dąbrowie Górniczej

Systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza

W tym paragrafie opiszemy najczęściej wybierane systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza w formie rankingu. Dane dostarczyła nam firma Connecto z Sosnowca – miasta ościennego Dąbrowy. TOP 5 systemy informatyczne Dąbrowa Górnicza to:

 1. Aplikacja zarządzająca elektronicznym obiegiem dokumentów (Obieg rozliczająco-akceptujący faktur kosztowych, obiegi umów, protokołów czy też pism i innych dokumentów).
 2. Systemy klasy ERP, a zwłaszcza w zakresie modułów zarządzających księgowością i finansami, kadrami i płacami, sprzedażą z obsługą magazynów, oraz produkcją
 3. Aplikacje CRM do zarządzania procesami sprzedażowymi i marketingowymi, czyli jaśniej mówiąc do pozyskania i utrzymania klienta
 4. Systemy BI, których zadaniem jest przetwarzanie informacji z baz danych i prezentacja ich w formie wykresów i tabel przestawnych (pivot).
 5. Aplikacje pisane od zera zgodnie z wymaganiami klientów, czyli tzw. Programy szyte na miarę przez wyspecjalizowane programistyczne typu software house

Oprogramowanie dla firm Dąbrowa Górnicza

Innym podejściem do omówienia jakie oprogramowanie dla firm Dąbrowa Górnicza wybiera najczęściej jest wypisanie procesów biznesowych i obszarów jakie najczęściej podlegają informatyzacji. Tutaj ponownie sięgamy po dane z raportu przesłanego nam przez firmę Connecto. Działy firm najczęściej poddawane informatyzacji w ostatnich latach to:

 1. Realizacja projektów
 2. Sprzedaż i marketing
 3. Controlling
 4. Produkcja
 5. Księgowość i kadry
 6. Zakupy
 7. Transport
 8. Serwis i reklamacje

Prezentacja systemów dla firm w Dąbrowie Górniczej

Jeżeli jesteś z Dąbrowy Górniczej lub okolic i poszukujesz nowoczesnych rozwiązań informatycznych, które dadzą twojej firmie przewagę rynkową uzupełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00. Umówimy cię na prezentację systemów dla firm w Dąbrowie Górniczej.

W pierwszej kolejności skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy IT, który zbierze wymagania odnośnie nowego systemu lub zapozna się z problemami jakie ma rozwiązać nowe oprogramowanie. W oparciu o te informacje przygotowany zostanie spersonalizowany scenariusz pokazu systemu IT. Spotkanie jest w pełni darmowe i może odbyć się przez internet lub na żywo w siedzibie firmy.