Systemy informatyczne Kraków

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Kraków

Kraków jako dawna stolica Polski jest drugim miastem pod względem wielkości oraz liczby mieszkańców. Według danych z COIG działa w nim ok. 78 tys. firm. Krakowscy przedsiębiorcy chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania. Przedstawiamy systemy informatyczne Kraków, które cieszą się największą popularnością!

Zarządzanie firmą jest trudnym wyzwaniem. Współcześnie tworzy się najróżniejsze rozwiązania, które pomagają w dynamicznym prowadzeniu przedsiębiorstwa. Są popularne w różnych branżach i sektorach, ponieważ zupełnie odmieniają sposób organizacji pracy. Dowiedz się, jakie są najczęściej wybierane systemy informatyczne w Krakowie!

1. Systemy informatyczne Kraków
2. Oprogramowanie dla firm Kraków
3. Prezentacja systemów dla firm w Krakowie

Systemy informatyczne Kraków

Connecto oferuje najpopularniejsze systemy informatyczne w Krakowie. Programy te są zaawansowanymi narzędziami, ale nie są trudne w obsłudze. Posiadają najnowocześniejsze i najpotrzebniejsze funkcje, dlatego znacznie ułatwiają pracę wszystkich działów w firmie. Doskonale sprawdzają się w różnych branżach. Usprawniają komunikację, organizują zadania, porządkują dokumenty, a także na bieżąco nadzorują i analizują sytuację w przedsiębiorstwie. Ich ogromną zaletą jest też świetny stosunek ceny do jakości.

Wśród systemów informatycznych Karków proponowanych przez Connecto dostępne są odpowiednie rozwiązania dla małych i średnich firm, ale też dużych przedsiębiorstw. W widoczny sposób poprawiają funkcjonowanie wszystkich kadr, ułatwiając codzienne obowiązki. Dzięki temu przyczyniają się do rozwoju firmy oraz wzrostu jej aktywności i efektywności.

Oprogramowanie dla firm Kraków

Connecto dobiera idealne oprogramowanie dla firm Kraków. W szerokiej, zróżnicowanej ofercie znaleźć można najnowocześniejsze systemy. Wśród nich wymienić można:

  • ERP – system do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Pomaga w zarządzaniu księgowością, kardami i płacami, a także organizacji sprzedaży, magazynów czy produkcji;
  • oprogramowanie do obiegu dokumentów – gromadzi, porządkuje oraz archiwizuje najważniejsze dokumenty, które można zarazem szybko i bezpiecznie udostępniać wyznaczonym pracownikom czy działom;
  • CRM – zestaw narzędzi przeznaczonych do tworzenia relacji z klientami. Usprawniają komunikację między kontrahentami i pracownikami, a także pomagają lepiej organizować przebieg prac;
  • oprogramowanie do zarządzania projektami – system do planowania kolejnych działań oraz rozdysponowywania zadań. Pozwala nadzorować poszczególne etapy pracy, dzięki czemu można szybko wykryć wszystkie nieprawidłowości;
  • system Business Intelligence – gromadzi, a następnie analizuje dane o przedsiębiorstwie. Pozwala na bieżąco kontrolować sytuację w firmie oraz tworzy kompleksowe analizy, na podstawie których można rozsądniej nią zarządzać.

Jeśli w ofercie nie znalazło się odpowiedniego oprogramowania dla firm Kraków lub potrzebuje się jeszcze czegoś innego, Connecto wykonuje również profesjonalne aplikacje i programy na zamówienie.

Prezentacja systemów dla firm w Krakowie

Profesjonalne oprogramowanie jest niezwykle praktyczne, ale tylko wtedy, gdy jest intuicyjne w obsłudze i rzeczywiście potrzebne. Prezentacja systemów dla firm w Krakowie pozwala sprawić, czy dane narzędzie okaże się przydatne. Spotkanie jest darmowe i może odbyć się w oddziale Connecto, Twojej firmie lub podczas wideokonferencji.

By się na nie umówić wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na numer: 32 263 00 00. W trakcie demonstracji doświadczony konsultant dokładnie omówi specyfikację oraz przeznaczenie wybranych programów, zademonstruje ich działanie, a także wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania.