Partner Comarch Łódź

Reklama

Reklama
Partner Comarch Łódź

Profesjonalne narzędzia IT pozwalają świadomiej zarządzać przedsiębiorstwem, usprawniając komunikację, ułatwiając formalności, wspierając nadzór projektów itp. Stosowanie nowoczesnych systemów jest już obecnie standardem w praktycznie wszystkich branżach.

Liderem na rynku jest Grupa Connecto – partner Comarch w Łodzi. Wyjaśniamy, dlaczego warto nawiązać współpracę ze specjalistami!

1. Partner Comarch Łódź
2. Zalety współpracy z partnerem w Łodzi
3. Oferta partnera Comarch z Łodzi

Partner Comarch Łódź

Grupa Connecto to partner Comarch w Łodzi. Firma już od 16 lat współpracuje z tą polską spółką informatyczną wytwarzającą najlepsze systemy dla biznesu na rynku. Przez cały ten czas zajmowała się dystrybucją gotowych rozwiązań oraz tworzeniem autorskich narzędzi IT. Zespół ponad 70 doświadczonych developerów i konsultantów pomaga dobrać odpowiedni wariant, personalizuje system, a następnie zajmuje się jego wdrożeniem – stosując skuteczne metody Agile i Waterfall.

Na współpracę z partnerem Comarch w Łodzi decydują się nie tylko duże korporacje, ponieważ przynosi wiele korzyści także średnim, a nawet małym firmom. Connecto zawsze dostosowuje się do oczekiwań i potrzeb klienta. Systemy są poddawane personalizacji, tak by były w pełni funkcjonalne i zgodne z wymogami danej branży. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla ponad tysiąca różnych przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych i innych organizacji.

Zalety współpracy z partnerem w Łodzi

Liczne zalety współpracy z partnerem w Łodzi sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców z regionu decyduje się skorzystać z usług Grupy Connecto. Do największych korzyści można zaliczyć:

  • szybki zwrot i niskie koszty utrzymania – oprogramowanie pozwala podnieść poziom oferowanych produktów i/lub usług, przez co przyczynia się do generowania większych zysków. Przy tym płaci się wyłącznie za faktycznie wykorzystywane, niezbędne funkcje;
  • elastyczność i skalowalność – narzędzia IT da się odpowiednio dostosować do zmieniającej się sytuacji w firmie, dlatego w razie potrzeby w każdej chwili można je modyfikować, rozbudowywać, rozwijać itp.;
  • pomoc ze strony specjalistów – zespół wykwalifikowanych konsultantów chętnie służy radą podczas wyboru systemu, a następnie dopilnowuje tego, by cały proces wdrożenia został przeprowadzony szybko i bezproblemowo;
  • fachowe wsparcie techniczne – sztab programistów przez cały czas monitoruje działanie systemu, a w razie problemów błyskawicznie je rozwiązuje. Przy tym zautomatyzowany, prosty w obsłudze helpdesk daje możliwość wglądu w działania prowadzone przez serwisantów.

Na współpracę z Grupą Connecto, partnerem Comarch w Łodzi, decydują się najlepsi przedsiębiorcy reprezentujący różne sektory i branże. To idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która dba o swoją pozycję na rynku oraz chce być w stanie godnie rywalizować z konkurencją. Implementacja nowoczesnego systemu IT to krok w stronę nowoczesności, pozwalający odkryć i wykorzystać pełny potencjał swojego biznesu.

Oferta partnera Comarch z Łodzi

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Łodzi? Więcej szczegółów poznasz umawiając się na specjalną prezentację – w wybranym miejscu albo zdalnie. Konsultanci przedstawią Ci funkcje poszczególnych programów, a także pokażą, jak sprawdzają się w praktyce. Przy okazji wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania. Na podstawie krótkiej rozmowy przygotują spersonalizowaną ofertę, dlatego jeśli podejmiesz decyzję o zakupie, możesz od razu podpisać umowę. Udział w prezentacji jest bezpłatny i niewiążący. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00, by wybrać najlepszy termin na spotkanie.