Partner Comarch Kraków

Reklama

Reklama
Partner Comarch Kraków

Z pomocą profesjonalnych narzędzi IT dla biznesu przedsiębiorstwa z różnych branż mogą dynamicznie się rozwijać, dostosowując się do wymogów rynku. Współcześnie każda nowoczesna organizacja powinna korzystać z odpowiednio dostosowanego systemu.

Jedne z najlepszych rozwiązań dostarcza Grupa Connecto – partner Comarch w Krakowie. Przedstawiamy korzyści wynikające ze współpracy z tą firmą!

1. Partner Comarch Kraków
2. Zalety współpracy z partnerem w Krakowie
3. Oferta partnera Comarch z Krakowa

Partner Comarch Kraków

Connecto to partner Comarch w Krakowie, spółki informatycznej uznawanej za lidera na polskim rynku IT. Grupa już od ponad 16 lat zajmuje się dystrybucją gotowych programów, a także autorskich narzędzi. Za sukcesem stoi ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów – developerów i konsultantów, którzy tworzą personalizowane rozwiązania i przeprowadzają proces ich wdrożenia (zgodnie z metodyką Agile lub Waterfall).

Usługi partnera Comarch w Krakowie są dedykowane dużym firmom, ale też średnim i małym przedsiębiorstwom. Grupa Connecto w każdej sytuacji jest w stanie dostosować się do oczekiwań i potrzeb klienta. Oprogramowania są personalizowane, tak by były jak najbardziej funkcjonalne. Firma współpracowała już z ponad tysiącem różnych firm, instytucji publicznych oraz innych organizacji.

Zalety współpracy z partnerem w Krakowie

Przedsiębiorcy zainteresowani ofertą Comarch ze względu na niewątpliwe zalety współpracy z partnerem w Krakowie coraz częściej decydują się na zakup nowoczesnych systemów. Wybierając Connecto uzyskuje się przede wszystkim gwarancję:

  • opłacalnej inwestycji – koszt zakupu oprogramowania szybko się zwraca, ponieważ przyczynia się do większych zarobków. Lepsze zarządzanie pozwala bowiem podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług, dotrzeć do klientów, poprawić wizerunek firmy itp.;
  • elastyczności, skalowalności i aktualności – personalizowane systemy da się w każdej chwili modyfikować i rozbudowywać, dlatego dostosowują się do sytuacji w firmie. Nie tylko przyczyniają się do jej rozwoju, ale też same są na niego przygotowane. Do tego są stale aktualizowane, dzięki czemu można z nich z powodzeniem korzystać przez wiele lat;
  • profesjonalnego wsparcia – na każdym etapie współpracy można liczyć na doświadczonych, wykwalifikowanych konsultantów. Pomagają dobrać odpowiedni system, dostosowują go do specyfiki branży, a także dbają o to, by proces implementacji został przeprowadzony bez żadnych uchybień;
  • stałego nadzoru technicznego – zespół serwisantów całodobowo czuwa nad działaniem systemu i błyskawicznie rozwiązuje ewentualne problemy. Przy tym cały czas ma się wgląd w ich działania za pośrednictwem prostego w obsłudze helpdesku.

Korzyści ze współpracy z Grupą Connecto, partnerem Comarch w Krakowie, dostrzegają reprezentanci różnych branż i sektorów. Oferowane rozwiązania są bowiem uniwersalne i znajdują zastosowanie w różnych warunkach. Przy tym są oczywiście odpowiednio personalizowane, tak by były w pełni funkcjonalne. Wdrożenie nowoczesnego systemu daje przewagę konkurencyjną i pomaga możliwie najlepiej zarządzać firmą, tak by przynosiła jak największe zyski.

Oferta partnera Comarch z Krakowa

Zastanawiasz się, jak wygląda pełna oferta partnera Comarch z Krakowa? Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, umów się na spotkanie z konsultantami Connecto (w wybranym miejscu albo zdalnie). Na specjalnej prezentacji poznasz wszystkie systemy i ich funkcje, a także uzyskasz odpowiedzi na ewentualne pytania. Na podstawie krótkiej rozmowy otrzymasz wstępną ofertę. Sam udział w spotkaniu jest jednak darmowy i nie zobowiązuje do zakupu żadnego produktu. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00, by umówić się w dogodnym terminie.