Współpraca z Connecto w temacie ERP

Reklama

Reklama
Współpraca z Connecto w temacie ERP

W nowoczesnej, dobrze prowadzonej firmie specjalistyczny system IT to podstawa. Chcesz wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie odpowiednie rozwiązanie? Najlepiej jest skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Omawiamy, jak wygląda współpraca z Connecto w temacie ERP i dlaczego warto się na nią zdecydować!

Wdrożenie systemu ERP z Connecto

Wdrożenie systemu ERP z Connecto to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje wsparcia w zarządzaniu firmą. Oprogramowanie pomaga lepiej wykorzystać potencjał swoich pracowników oraz posiadanych zasobów, by podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług. Z jego pomocą można świadomiej prowadzić (i przy okazji zautomatyzować) wiele procesów, związanych z m.in. księgowością, kadrami, sprzedażą, budżetem czy magazynem.

Decyzja o wdrożeniu systemu ERP z Connecto gwarantuje profesjonalnie przeprowadzony proces, który pozwala maksymalnie skrócić czas implementacji oprogramowania w firmie oraz minimalizuje ryzyko błędów. Ponieważ otrzymuje się pełne, kompleksowe wsparcie ze strony fachowców, wszystkie dane zostaną bezpiecznie przeniesione z wykorzystywanych dotychczas narzędzi IT. Co więcej, nowy system jak najbardziej może z nimi współpracować, jeśli nadal będzie się chciało z nich korzystać.

Dlaczego warto postawić na Connecto?

Grupa Connecto jest polską organizacją, która oferuje autorskie rozwiązania kompatybilne z (również dystrybuowanymi) słynnymi systemami Comarch, uznawanymi aktualnie za najlepsze na rynku. Z oprogramowania tej firmy korzystają najlepsi przedsiębiorcy w Polsce. Dzięki niemu mogą bowiem dynamicznie się rozwijać i dostosowywać do wymogów rynku.

Dlaczego warto postawić na Connecto? Oferowane narzędzia IT są personalizowane, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w każdej branży, niezależnie od wielkości firmy. Można z nich korzystać nie tylko na sprzęcie służbowym, ale też na każdym innym urządzeniu z podłączeniem do sieci (w tym też mobilnym). Do tego są elastyczne i skalowalne, dlatego można w pełni z nich korzystać. Oferują wyłącznie przydatne moduły i funkcje, więc są również wyjątkowo opłacalne – nie przepłaca się za niepotrzebne/nieużywane elementy. Co więcej, cały czas ma się profesjonalne wsparcie ze strony Help Desku, więc ewentualne kłopoty techniczne są rozwiązywane tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Sprawdź ich rozwiązania

Connecto oferuje wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które wykorzystuje funkcje systemów DMS, CRM, BI oraz ERP. Platforma Connecto jest intuicyjnym w obsłudze narzędziem. Stanowi ogromne ułatwienie dla zarządu, kadry managerskiej, a także szeregowych pracowników z różnych działów.  Ułatwia i usprawnia procesy administracyjne, personalne, handlowe, projektowe, usługowe itp., nie tylko je cyfryzując, ale też w dużej mierze automatyzując. Pozwala nadzorować postępy pracy, rozdysponowywać zadania, tworzyć i przesyłać ważne dokumenty, analizować aktualną sytuację w firmie itp.

Więcej informacji o rozwiązaniach Connecto znajdziesz na connecto.pl