Partner Comarch Wrocław

Reklama

Reklama
Partner Comarch Wrocław

Przedsiębiorcy z różnych sektorów powszechnie wykorzystują zaawansowane narzędzia IT, które ułatwiają zarządzanie oraz usprawniają komunikację i wymianę danych. Z takich rozwiązań korzystają nie tylko wielkie korporacje, ale też MŚP. Jedne z najlepszych programów na rynku dystrybuuje Grupa Connecto – partner Comarch we Wrocławiu. Omawiamy ofertę oraz wyjaśniamy, dlaczego warto nawiązać taką współpracę!

1. Partner Comarch Wrocław
2. Zalety współpracy z partnerem we Wrocławiu
3. Oferta partnera Comarch z Wrocławia

Partner Comarch Wrocław

Grupa Connecto to partner Comarch we Wrocławiu, czyli jednej z najlepszych spółek informatycznych na polskim rynku IT. Firma działa od ponad 16 lat – w jej ofercie dostępne są nie tylko cenione systemy Comarch, ale też autorskie narzędzia. Jej podwalinami jest zespół składający się z ponad 70 doświadczonych specjalistów. Deweloperzy i konsultanci przygotowują personalizowane oprogramowanie, a także nadzorują proces jego wdrażania, wykorzystując popularne metodyki Agile oraz Waterfall.

Z usług partnera Comarch we Wrocławiu korzystają klienci z najróżniejszych branż. W ten sposób mogą zdobyć systemy dostosowane do specyfiki ich działalności, najpełniej odpowiadające ich potrzebom. Dzięki temu zyskują rozwiązania, które są możliwie najbardziej funkcjonalne i opłacalne. Firma posiada doświadczenie w obsłudze ponad tysiąca podmiotów, do których zaliczają się przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne oraz inne organizacje.

Zalety współpracy z partnerem we Wrocławiu

Renoma Comarch sprawia, że przedsiębiorcy chętnie nawiązują współpracę z grupą Connecto – liczne zalety współpracy z partnerem we Wrocławiu zachęcają do inwestycji w rozwój zaplecza IT. Taka kooperacja gwarantuje bowiem:

  • opłacalność – koszt zakupu systemu szybko się zwraca, ponieważ dzięki lepszemu zarządzaniu można podnieść jakość oferowanych produktów/usług, zwiększyć zyski, a także znaleźć sposoby na oszczędności i zoptymalizować budżet;
  • elastyczność i skalowalność – systemy modułowe można rozbudowywać oraz odpowiednio modyfikować, tak by spełniały określone wymagania. Dzięki temu mogą rozwijać się wraz z firmą, dlatego doskonale sprawdzają się przez długi czas;
  • bezpieczeństwo i nadzór techniczny – narzędzia są cały czas aktualizowane, dlatego posiadają odpowiednie zabezpieczenia, są zgodne z przepisami itp. Do tego nad działaniem oprogramowania całodobowo czuwa zespół specjalistów, którzy są w stanie na bieżąco rozwiązywać ewentualne problemy. Przy tym klient ma dostęp do intuicyjnego help desku, dlatego jest świadom wszystkich działań;
  • profesjonalne wsparcie – już od samego początku współpracy firma zapewnia pełne wsparcie konsultantów. Dzięki temu można świadomie dobrać odpowiednie rozwiązanie, a następnie tak przeprowadzić proces wdrożenia systemu, by został zrealizowany sprawnie i bez żadnych utrudnień.

Na zaletach współpracy z partnerem we Wrocławiu poznało się już wielu przedsiębiorców, którzy chcą być nowocześni i gotowi stawić czoła wyzwaniom współczesnego rynku. Po implementacji systemu można zdobyć przewagę konkurencyjną, ponieważ najlepiej eksploatuje się dostępne zasoby oraz w pełni wykorzystuje potencjał firmy.

Oferta partnera Comarch z Wrocławia

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Wrocławia? Na spotkaniu z konsultantami Connecto otrzymasz spersonalizowaną ofertę oraz przekonasz się, jak wyglądają poszczególne programy i jakie mają funkcje. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania, a także wstępny plan rozliczeniowy. Sam udział w prezentacji jest oczywiście darmowy i nie oznacza zgody na zakup systemu. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00, by umówić się na spotkanie w dogodnym terminie.