Partner Comarch Opole

Reklama

Reklama
Partner Comarch Opole

Zakup i wdrożenie nowoczesnych narzędzi IT ułatwiających zarządzanie firmą to inwestycja w rozwój działalności. Nie bez powodu z takich rozwiązań powszechnie korzystają już przedsiębiorcy z różnych branż. Jedne z najlepszych systemów w województwie opolskim dystrybuuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Opolu.

Przedstawiamy ofertę oraz wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na taką współpracę!

1. Partner Comarch Opole
2. Zalety współpracy z partnerem w Opolu
3. Oferta partnera Comarch z Opola

Partner Comarch Opole

Grupa Connecto to partner Comarch w Opolu, czyli jednej z najlepszych spółek informatycznych na polskim rynku. Firma działa już od ponad 16 lat. Oferuje nie tylko najlepsze systemy Comarch, ale też w pełni kompatybilne, autorskie, personalizowane narzędzia IT. Na jej sukces pracuje zespół ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów, czyli konsultantów i programistów, którzy przygotowują idealnie dopasowane rozwiązania, a następnie zajmują się ich wdrażaniem – z wykorzystaniem metodyki Agile albo Waterfall.

Na współpracę z partnerem Comarch w Opolu decydują się przedsiębiorcy z różnych branż. Pozyskują systemy przystosowane do specyfiki ich działalności, dzięki czemu są w pełni funkcjonalne i rentowne. Firma potrafi znaleźć idealne rozwiązanie w każdej sytuacji, ponieważ posiada już doświadczenie w obsłudze ponad tysiąca różnych podmiotów – nie tylko przedsiębiorstw, ale też instytucji publicznych oraz innych organizacji.

Zalety współpracy z partnerem w Opolu

Grupa Connecto daje dostęp do wysokiej jakości systemów Comarch, zapewniając przy tym w pełni indywidualne podeście. Liczne zalety współpracy z partnerem w Opolu sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na taką kooperację. Inwestycja w taki rozwój zaplecza IT zapewnia bowiem:

  • oszczędność – działanie systemu jest w pełni dostosowane do rzeczywistych potrzeb, dlatego jest on funkcjonalny i opłacalny. Do tego przyczynia się do maksymalizacji zysków oraz pomaga zoptymalizować budżet, więc jego zakup szybko się zwraca;
  • elastyczność i skalowalność – systemy oferowane przez Connecto można na wiele sposobów modyfikować, by w każdej chwili spełniały oczekiwania firmy;
  • bezpieczeństwo – programy posiadają nowoczesne zabezpieczenia i są na bieżąco aktualizowane, tak by były zgodne z przepisami, odporne na ataki itp.;
  • wsparcie techniczne – cały proces wdrożenia jest prowadzony przez wykwalifikowanych fachowców. Później nad działaniem systemu całodobowo czuwa zespół specjalistów. Klient może korzystać z intuicyjnego w obsłudze help desku, by monitorować ich działania;
  • kompleksowe doradztwo – na każdym etapie realizacji zlecenia klient może liczyć na pełne wsparcie ze strony konsultantów.
  • już od samego początku współpracy firma zapewnia pełne wsparcie konsultantów.

Przedsiębiorcy skupiający się na wykorzystaniu zalet współpracy z parterem w Opolu są w stanie wyraźnie podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług. W ten sposób mogą skutecznie zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku, w pełni świadomie wykorzystując dostępne zasoby.

Oferta partnera Comarch z Opola

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Opola? Umów się na spotkanie z konsultantami Connecto, którzy przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę oraz zaprezentują działanie poszczególnych programów. Podczas prezentacji uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przekonasz się, jak oferowane systemy sprawdzają się w praktyce. Udział jest oczywiście bezpłatny i nie oznacza zgody na zakup produktu. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00, by umówić się na spotkanie w dogodnym terminie i miejscu (lub zdalnie, na video-callu).