Systemy informatyczne Poznań

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Poznań
Systemy informatyczne Poznań

Digitalizacja postępuje w każdej dziedzinie życia, a biznes jest jedną z nich. Doskonale zdają sobie z tego sprawę przedsiębiorcy z Poznania i miast ościennych, którzy chętnie korzystają z nowoczesnych informatycznych rozwiązań. Dostawcą cieszącym się szczególnym zaufaniem lokalnych przedsiębiorców jest Grupa Connecto.

1. Systemy informatyczne Poznań
2. Oprogramowanie dla firm Poznań
3. Systemy dla biznesu z Poznania

Systemy informatyczne Poznań

Systemy informatyczne Poznań to szereg innowacyjnych rozwiązań IT wspierających codziennie działania każdego biznesu. Bez względu na profil Twojej firmy – jej wielkość, charakter i branżę – z pomocą systemów informatycznych z Poznania możesz skutecznie zoptymalizować procesy wewnętrzne Twojego przedsiębiorstwa. To z kolei przełoży się na dalszy rozwój firmy i realne zyski.


Na jakie rozwiązania informatyczne możesz liczyć decydując się na współpracę z Connecto? Trzy filary kompleksowej oferty to oprogramowanie ERP, oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi DMS oraz oprogramowanie na zamówienie. Wszystkie systemy informatyczne dla Poznania to rozwiązania wysoce zindywidualizowane – modułowo dopasowane względem potrzeb, celów i oczekiwań danej firmy.

Oprogramowanie dla firm Poznań

Oprogramowanie dla firm Poznań każdorazowo dopasowywane jest do profilu i kondycji firmy, w której ma być wdrażane.  Wśród modułów cieszących się największą popularnością można wyróżnić przede wszystkim:

  • Elektroniczny obieg dokumentów – pozwala na przeniesienie dokumentacji przedsiębiorstwa do świata cyfrowego. Dzięki temu zyskujesz znacznie większą płynność obiegu dokumentów i informacji w firmie, co z kolei przenosi się na wzrost produktywności i terminowość wykonywanych zadań. Automatyczna archiwizacja dokumentacji daje Ci także gwarancję jej pełnego zabezpieczenia. Redukcji ulegają również koszty – nie musisz już przeznaczać części budżetu na dokumentację w wersji papierowej.
  • Business Intelligence – to kolejny moduł oprogramowania dla firm z Poznania, po który często sięgają przedsiębiorcy. Celem Business Intelligence jest dostarczanie użytecznych analiz, wykresów i raportów z operacji przeprowadzanych w konkretnym obszarze firmy. To pozwala z kolei na pełną kontrolę zachodzących procesów oraz w razie konieczności -podjęcie szybkiej interwencji i modyfikacji działań.
  • CRM – w czasach klientocentryzmu, w oprogramowaniu dla firm w Poznaniu nie mogło zabraknąć modułu zorientowanego na podniesienie jakości relacji z klientami. Moduł CRM to swoista baza informacji na temat kontrahentów. W oparciu o posiadane dane możliwe staje się tworzenie rozmaitych zestawień i porównań. To z kolei daje sposobność szybkiej reakcji w razie zgłoszenia klienta oraz zwiększa efektywność działań zorientowanych na pozyskanie nowych kontrahentów.

Systemy dla biznesu z Poznania

Systemy dla biznesu z Poznania to sposób na postawienie kolejnego kroku w procesie rozwoju Twojej firmy. Jak pokazują statystyki, w większości przypadków, to właśnie niedopasowane, niejednokrotnie archaiczne oprogramowanie, było głównym hamulcem poszerzania możliwości przedsiębiorstw z Wielkopolski. Moduły zawarte w systemach dla biznesów z Poznania odpowiadają na wszystkie kluczowe potrzeby przedsiębiorców tego miasta oraz właścicieli działalności z okolicznych miejscowości.

Jeśli czujesz, że system dla biznesu z Poznania może być tym, czego szukasz, skontaktuj się z Connecto. Umów się na wideokonferencję lub spotkanie w wybranym oddziale i porozmawiaj z ekspertami, którzy pomogą dobrać Ci oprogramowanie na miarę Twoich potrzeb. Skontaktuj się z firmą Connecto za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń 32 263 00 00.