Comarch E-pracownik – co to za moduł i jak go wykorzystać?

Reklama

Reklama
Comarch E-pracownik - co to za moduł i jak go wykorzystać
Comarch E-pracownik - co to za moduł i jak go wykorzystać

Zarządzanie większą grupą pracowników to prawdziwe wyzwanie. Podwładnym trzeba nie tylko prawidłowo przydzielić określone zadania, ale trzeba ich później nadzorować. Przy tym należy pamiętać, która osoba jest obecnie w stanie zająć się konkretnym zagadnieniem. W odpowiedniej organizacji pracy może pomóc specjalny system. Wyjaśniamy, czym jest moduł Comarch E-pracownik i podpowiadamy, jak go wykorzystywać!

Nawet pozornie nieduży zespół musi być dobrze zorganizowany. Każda zatrudniona osoba jest wyjątkowa nie tylko pod względem kompetencji, ale też aktualnych mocy przerobowych. Dowiedz się, jak bardzo może Ci pomóc specjalny moduł krakowskiej firmy Comarch, czyli E-pracownik!

1. E-pracownik – co to za moduł?
2. Zalety modułu Comarch e-pracownik
3. Zapytaj o moduł

E-pracownik – co to za moduł?

Aplikacja Comarch E-pracownik to moduł systemu ERP (ang. enterprise resource planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa). Jest to program służący do zarządzania zasobami ludzkimi (HRP – ang. human resource management). Zawiera aktualną bazę danych osób zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie. W jednym miejscu można sprawdzić wszystkie umowy. Aplikacja pozwala także monitorować nieobecności, urlopy, zwolnienia lekarskie, wyjazdy służbowe, delegacje itp.

Comarch E-pracownik pozwala kontrolować czas pracy wybranych osób oraz przypisywać im konkretne kwalifikacje. Dzięki temu można łatwiej zdecydować, który podwładny ma np. zostać oddelegowany do konkretnego zadania. Co więcej, w programie można wystawiać oceny, więc tworzy się swoisty ranking najlepszych pracowników.

Zalety modułu Comarch e-pracownik

Comarch E-Pracownik może być obsługiwany nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu w każdej chwili i miejscu ma się dostęp do potrzebnych informacji. System przyspiesza proces rozdysponowania obowiązków, co minimalizuje ryzyko pomyłek czy nieporozumień. Program pozwala także składać podania pracownicze, wnioski urlopowe czy zwolnienia lekarskie. Jest to duże ułatwienie zarówno dla pracowników, jak i kadry kierowniczej.

Dzięki przejrzystemu planowi dnia/tygodnia/miesiąca każdy podwładny zawsze wie, czym ma się zająć. Przełożony z kolei może wygodnie zlecać zadania osobom, które są najbardziej kompetentne i dostępne w danym okresie. Podwładnych da się szybko filtrować pod względem dyspozycyjności, ale też kompetencji czy oceny. Jak widać, liczne zalety modułu Comarch e-pracownik sprawiają, że warto zainwestować w takie profesjonalne oprogramowanie.

Zapytaj o moduł

Chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, czym zajmują się Twoi pracownicy? Zapytaj o moduł Comarch e-pracownik! Wypełnij formularz kontaktowy, by uzyskać więcej informacji lub zadzwoń na numer: 32 263 00 00. Możesz umówić się z naszym konsultantem na prezentację programu, a także uzyskać od niego odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Spraw by zarządzanie zasobami ludzkimi w Twoim przedsiębiorstwie stało się łatwiejsze i bardziej efektywne!