Systemy informatyczne dla małych firm

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne dla małych firm
Systemy informatyczne dla małych firm

Systemy informatyczne dla małych firm to coraz częściej wybierane rozwiązania. Rynek przepełniony jest jednak zachwalanymi przez producentów produktami. Jak zatem odnaleźć się w tej lawinie ofert i informacji dostępnych w internecie?

Jak dowiedzieć się, który system sprawdzi się najlepiej w przypadku właśnie Twojego biznesu? Pytań pojawia się mnóstwo. Jednak nie warto się zrażać, gdyż korzyści płynące z wdrożenia systemu informatycznego dla małej firmy zdecydowanie wynagradzają trud poszukiwań.

Systemy informatyczne dla małych firm

Systemy informatyczne dla małych firm nie dziwią już dzisiaj nikogo. Obecnie firmy tak właściwie z każdej branży i każdego rozmiaru używają zaawansowanego oprogramowania informatycznego, które skutecznie zwiększa sprawność operacji i napędza ich działalność.

Chociaż na wdrożenie systemu informatycznego dla małej firmy trzeba będzie przeznaczyć określony nakład, tak kwota ta szybko się zwróci i to z nawiązką. Innowacyjne oprogramowania wspierają bowiem działania przedsiębiorstw tam, gdzie te tego potrzebują.

Zwiększają ich efektywność, pomagają w sprawnym zarządzaniu firmą, pozwalają zrozumieć klienta i jego potrzeby, podnoszą szanse na sprzedaż, upłynniają proces obiegu dokumentów, zwiększają przejrzystość, podnoszą jakość komunikacji wewnętrznej – słowem systemy informatyczne dla małych firm dokładają swoją istotną cegiełkę do rozwoju biznesu, stając się z czasem fundamentem jego działania.

System informatyczny dla małych przedsiębiorstw

System informatyczny dla małych przedsiębiorstw – jaki będzie najlepszy? Wszystko zależy tak naprawdę od celów naszej firmy, a także tego, z czym mamy trudności, bądź co chcemy w największym stopniu usprawnić w naszym biznesie. Jeśli najbardziej zależy nam na poprawie i usprawnieniu zarządzania relacjami z klientami, a także wszelkimi operacjami, jakie się z tym wiążą, warto zdecydować się na system informatyczny dla małych przedsiębiorstw, jakim jest CRM.

Oprogramowanie to pozwala na śledzenie kluczowych aktywów każdego biznesu – klientów oraz pozwala na odtworzenie pełnego procesu biznesowego. Buduje ono bazę zarówno tych stałych, jak i potencjalnych kontrahentów, a także wspiera wszelkie operacje związane z ich obsługą – komunikację, sprzedaż i obsługę posprzedażową.

W chwili, kiedy potrzebne jest nam kompleksowe wsparcie w zarządzaniu firmą i jej zasobami, pora na system ERP. Dostępne na rynku systemy informatyczne dla małych przedsiębiorstw ERP składają się z modułów, które dopasowywane są do potrzeb firmy oraz bardzo dużym zakresem modyfikacji. Tak znaczny poziom konfiguracji systemu pozwala na jego doskonałe przystosowanie do konkretnego biznesu.

Oprogramowanie dla małych firm

Oprogramowanie dla małych firm, dobrze skrojone i wdrożone do przedsiębiorstwa, to wysoce opłacalna inwestycja. W dobie tak zatłoczonego rynku na wielu poziomach, w tym na poziomie niewielkich działalności, konieczne staje się osiągnięcie przewagi konkurencyjnej.

Sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, wykorzystujące w maksymalny sposób swój potencjał, czerpiące garściami z wszystkich przynależnych mu kapitałów i doskonale rozumiejące potrzeby swoich klientów to klucz do sukcesu. Decydując się na włączenie oprogramowania dla małych firm wchodzisz na wyższy poziom biznesu i dajesz sobie szansę na rozwój.

Jeśli wciąż się wahasz i zastanawiasz, czy warto zdecydować się na cyfryzację swojej działalności, bądź nie wiesz jak się do tego zabrać, bez obaw – wystarczy, że umówisz się na spotkanie, w którym specjaliści od oprogramowań dla małych firm przedstawią Ci możliwe rozwiązania i dopasują system do Twojego biznesu.

Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz i umów się na prezentację.

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.