Firma Connecto wymieniona na liście Gepardów Biznesu 2023

Reklama

Reklama
connecto gepard biznesu

Osiągnięcia Connecto ponownie zostały docenione. Firma otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie, zyskując tytuł Geparda Biznesu 2023. Zeszłoroczne wyniki wskazują na to, że była jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich organizacji w branży teleinformatycznej.

Connecto jedną z najlepszych firm w branży IT

Portal EuropejskaFirma.pl oraz Instytut Europejskiego Biznesu już od prawie 20 lat prowadzą doroczny konkurs Gepardy Biznesu, doceniając najlepsze przedsiębiorstwa na podstawie wnikliwych analiz wyników finansowych.

W tym roku sprawdzono poczynania wielu organizacji, m.in. ponad 200 tysięcy firm z branży IT. Wyróżnienie przyznano 2778 podmiotom – na liście zwycięzców znalazło się również Connecto.

Na aprobatę zasługuje fakt, że średnia z dynamik zysku i przychodów od 2021 r. do 2022 r. wyniosła aż 41%, zaś wartość przedsiębiorstwa wyliczono na 7 356 tys. złotych.

Firma Connecto z dumą przyjmuje tytuł Geparda Biznesu i planuje dalej udowadniać, że na niego w pełni zasługuje. W tym roku również będzie nastawiona na rozwój, innowacje oraz elastyczne dostosowywanie się do wymogów rynku i oczekiwań klientów.

Zobacz, jak pracujemy