CDN XL

Reklama

Reklama
CDN XL
CDN XL

System CDN XL to od lat jeden z najpopularniejszych systemów klasy ERP dla większych firm w Polsce. Od samego początku oprogramowanie to zostało tworzone z myślą o firmach, które mają większe niż zazwyczaj potrzeby i większość systemów klasy ERP z polskiego runku zwyczajnie jest dla nich zbyt mała i prosta. Szczególnie dobrze oprogramowanie to sprawdza się w średnich i dużych firmach o profilu produkcyjnym i usługowym oraz grupach kapitałowych.

Program CDN XL

Program CDN XL to zintegrowany system ERP o budowie modułowej, która pozwala na dużą skalowalność tego rozwiązania. Skalowalność oznacza, że program CDN XL rośnie wspólnie z firmą. W momencie decyzji o wsparciu kolejnego procesu biznesowego systemem informatycznym, wystarczy dokupić odpowiedni moduł, którego funkcje pozwalają na jego odzwierciedlenie.

Główne moduły programu CDN XL to:

  • Produkcja – umożliwia kompleksową organizację i zarządzanie dowolnym typem produkcji w niemal każdej branży;
  • Handel i dystrybucja – wspiera wszystkie procesy sprzedażowe i zakupowe;
  • Gospodarka magazynowa – umożliwia zarządzanie magazynami. Odpowiada za zarządzanie łańcuchem dostaw;
  • Finanse i księgowość – gospodaruje całym obszarem związanym z ewidencja zdarzeń gospodarczych. Automatyzuję pracę działów księgowego i controllingu;
  • Kadry i płace – zarządzanie zasobami ludzkimi, urlopami oraz wyliczanie płac i dodatków;
  • Serwis i remonty – ewidencja i realizacja wszystkich zleceń serwisowych, raz planowanie remontów i przezbrojeń;
  • Analizy i raporty – możliwość analizowania i prognozowania w oparciu o dane zebrane w programie CDN XL;
  • Obieg dokumentów – automatyzacja procesów miękkich związanych z obiegiem dokumentacji, zadań i informacji po firmie.

Comarch CDN XL

Comarch CDN XL to nazwa oprogramowania Comarch ERP XL wykorzystywana z przyzwyczajenia przez wiele osób w całej Polsce – zarówno klientów jak i wdrożeniowców. Wynika to z faktu, że oryginalnym producentem system Comarch CDN XL była firma CDN, czyli Compact Disc Novelty, która została połączona z krakowskim gigantem IT – Comarchem w 2003 roku. Od tego czasu nazwa systemu ewoluowała od CDN XL, przez Comarch CDN XL i Comarch XL, po Comarch ERP XL, czyli aktualną nazwę systemu, którego nazwa potoczna to Comarch CDN XL.

Demo CDN XL

Jeżeli Twoja firma zainteresowana jest oprogramowaniem CDN XL, zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym lub zadzwoń 32 263 00 00. Opisz jakie procesy biznesowe są z twojego punktu widzenia najistotniejsze i które z nich wymagają usprawnienia. Demo CDN XL może odbyć się w formie prezentacji zdalnej przez internet lub w czasie spotkania w siedzibie Twojej firmy lub w oddziale firmy wdrażającej.

Warto zobaczyć demo CDN XL aby dowiedzieć się w jaki sposób pracują liderzy Twojej branży. Spotkanie i prezentacja dema CDN XL nie posiada sztywnego scenariusza. Agenda spotkania i jego przebieg uzależniony jest od zgłoszonych przez klienta uwag i zadanych pytań. Nie zwlekaj więc dłużej i umów się na spotkanie i prezentację dema CDN XL.