Rozwiązania dla fotowoltaiki od Connecto

Reklama

Reklama
Rozwiązania dla fotowoltaiki od Connecto

Prowadzenie działalności związanej z produkcją i/lub tworzeniem systemów solarnych jest dużym wyzwaniem. Z tego względu większość przedsiębiorców z tej branży korzysta ze specjalnych narzędzi IT wspierających zarządzanie firmą. Przedstawiamy nowe rozwiązania dla fotowoltaiki od Connecto!

Rozwiązania dla fotowoltaiki od Connecto

Rozwiązania dla fotowoltaiki od Connecto to profesjonalne systemy składające się na portal, którego funkcjonalność jest idealnie przystosowana do specyfiki branży. Z ich pomocą można na wszystkich etapach kontrolować wykonywane zlecenia – od momentu tworzenia projektu, aż do serwisowania gotowej instalacji. Są z powodzeniem wykorzystywane przez zarząd, ale też szeregowych pracowników. W szczególności ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków m.in. sprzedawcom, audytorom, inżynierom, projektantom, wykonawcom czy serwisantom.

Więcej o rozwiązaniu dowiesz się na https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-fotowoltaiki/

Do rozwiązań dla fotowoltaiki od Connecto można zaliczyć kilka rodzajów oprogramowania. Są one odpowiedzialne m.in. za:

 • za obieg dokumentów (np. faktur kosztowych i sprzedażowych czy pism przychodzących i wychodzących),
 • realizację projektów,
 • planowanie i nadzór projektów,
 • stan magazynów,
 • budżetowanie,
 • automatyzację procesu ofertowania i konwersję ofert do umów,
 • systematyzację i archiwizację przetargów,

Dlaczego warto korzystać z systemów Connecto dla fotowoltaiki?

Korzystanie z systemów Connecto dla fotowoltaiki daje wiele wymiernych korzyści. Nowoczesne narzędzia IT znacznie ułatwiają zarządzanie firmą, usprawniają jej działanie oraz przyczyniają się do zwiększenia zysków. Z ich pomocą da się szybko wyłapać wszystkie błędy i jak najlepiej wykorzystać pojawiające się szanse. Do tego pozwalają odpowiednio gospodarować czasem oraz pieniędzmi.

Wszystkie elementy systemu Connecto dla fotowoltaiki są odpowiednio przystosowane do potrzeb i uprawnień poszczególnych pracowników. Każdy z nich pełni niezwykle ważną rolę:

 • obieg dokumentów – pozwala szybko, bezpiecznie oraz w kontrolowany sposób przekazywać informacje i ważne pisma;
 • moduł „Projekty” – ułatwia rozdzielanie zadań oraz nadzór postępów;
 • moduł „Narzędziownia i kontrola floty” – pomaga monitorować stan floty samochodowej oraz innych narzędzi pracy;
 • CRM (Customer Relationship Management) – jest wykorzystywany do budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami;
 • BI (Business Intelligence) – analizuje aktualną sytuację w firmie, a następnie generuje przydatne sprawozdania, zestawienia i raporty.

Prezentacja rozwiązań dla fotowoltaiki od Connecto

Oczywiście mało kto zdecydowałby się na wdrożenie nowego systemu w swojej firmie w ciemno. Najlepszym sposobem na poznanie funkcjonalności tego portalu jest prezentacja rozwiązań dla fotowoltaiki od Connecto. Chcesz się przekonać, jak rzeczywiście działają poszczególne moduły? Umów się na spotkanie z konsultantami! Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00.

Na bezpłatnym, niezobowiązującym spotkaniu dokładnie poznasz wszystkie elementy systemu. Uzyskasz też wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Demonstracja zostanie zorganizowana w siedzibie Twojej firmy lub będzie przeprowadzona zdalnie, na wideokonferencji.