Prezentacja obiegu dokumentów

Reklama

Reklama
Prezentacja obiegu dokumentów

Wdrożenie nowego systemu IT w firmie to duża zmiana. Z tego względu, przed zakupem wybranego oprogramowania warto jest upewnić się, że spełni wszystkie oczekiwania. Najlepiej jest umówić się na specjalne spotkanie, na którym pokazane zostają jego funkcje.

Wyjaśniamy, na czym polega prezentacja obiegu dokumentów i dlaczego warto wziąć w niej udział!

1. Prezentacja obiegu dokumentów
2. Elektroniczny obieg dokumentów – pokaz systemu
3. Gdzie umówić się na prezentację systemy obiegu dokumentów

Prezentacja obiegu dokumentów

Prezentacja obiegu dokumentów to specjalne spotkanie, na którym przeprowadzona zostaje demonstracja możliwości i zalet oprogramowania przeznaczonego do zarządzania przepływem informacji w firmie. Przedstawiciele firmy oferującej narzędzie IT omawiają wszystkie jego funkcje, a także pokazują ich działanie na przykładach. Wskazują także, jakie korzyści można osiągnąć po zaimplementowaniu tego oprogramowania.

Dzięki temu da się dobrze poznać i zrozumieć system oraz zobaczyć, czy rzeczywiście będzie przydatny. Przy okazji można też dowiedzieć się np. jak wygląda jego interface – czy jest przejrzysty, prosty w obsłudze, przyjazny pracownikom starszym lub z niepełnosprawnościami itp.

Podczas prezentacji obiegu dokumentów można także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Takie spotkanie ma sprawić, że wszystkie kwestie będą w pełni jasne. Przy tym jest lepsze niż sama możliwość sprawdzenia np. wersji demonstracyjnej, ponieważ podczas testowania systemu ma się wsparcie jego twórców, którzy wskazują, jak w pełni można wykorzystać jego potencjał.

Elektroniczny obieg dokumentów – pokaz systemu

Do każdych zmian w organizacji firmy trzeba się przygotować, także wtedy, gdy planuje się wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów – pokaz systemu to doskonały sposób na to, by ocenić, ile czasu może zająć jego implementacja. Podczas takiego spotkania prezenterzy dbają przy tym o to, by jego forma była przystępna nawet dla osób, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy z zakresu IT.

Udział w pokazie systemu elektronicznego obiegu dokumentów jest całkowicie darmowy. Co więcej, nie ma wiążącego charakteru – pojawienie się na nim nie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zakup oprogramowania. Można więc jak najbardziej potraktować je jako element researchu. Jeśli jednak system wyjątkowo się spodoba, konsultanci od razu przygotują odpowiednią umowę.

Gdzie umówić się na prezentację systemy obiegu dokumentów

Właśnie zastanawiasz się, gdzie umówić się na prezentację systemu obiegu dokumentów? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00. W ramach krótkiej rozmowy konsultant przygotuje spersonalizowaną ofertę. Następnie wspólnie ustalicie termin, a także formę spotkania. Prezentacja może odbyć się na żywo w wybranym miejscu (w tym też w siedzibie Twojej firmy), ale też zdalnie, na wideokonferencji. Przekonaj się, w jaki sposób system obiegu dokumentów może usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa oraz dlaczego warto w niego zainwestować!