Systemy informatyczne Rzeszów

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Rzeszów

Rzeszów jest najważniejszym centrum przemysłowo-handlowym w Polsce południowo-wschodniej. Miasto jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem przemysłu i nowych technologii, szczególnie z branży IT. Nic dziwnego, że większość lokalnych przedsiębiorców korzysta z nowoczesnych programów do zarządzania. Podpowiadamy, w jakie systemy informatyczne Rzeszów warto inwestować!

Systemy informatyczne Rzeszów

Systemy informatyczne Rzeszów pomagają bardziej świadomie zarządzać firmą i lepiej wykorzystywać potencjał posiadanych zasobów. Usprawniają codzienną pracę, wspierając kadrę managerską oraz wszystkich pracowników z pozostałych działów. Jedną z najlepszych firm oferujących takie rozwiązania jest Connecto. Tworzy własne narzędzia IT oraz dystrybuuje programy znanych firm. Oferuje takie systemy, jak m.in.:

  • DMS (ang. Document Management System) – program do obiegu danych, przeznaczony do zarządzania dokumentami oraz archiwizacji danych;
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning) – system ułatwiający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, w tym m.in. księgowością, magazynem czy sprzedażą;
  • CRM (ang. Customer Relationship Management) – platforma wspierająca tworzenie relacji z klientami, usprawniająca komunikację zewnętrzną;
  • Business Intelligence – oprogramowanie do analityki biznesowej, cały czas gromadzące oraz analizujące dane o przedsiębiorstwie, tworzące cenne raporty.

Poza przykładami z listy bardzo popularne są personalizowane warianty wybranych systemów informatycznych Rzeszów, tworzone na zamówienie. Są indywidualnie dostosowane do potrzeb danej firmy oraz specyfiki branży. Dzięki temu są możliwie najbardziej funkcjonalne i przydatne.

Oprogramowanie dla firm Rzeszów

Odpowiednio dobrane, profesjonalne oprogramowanie dla firm Rzeszów potrafi zupełnie odmienić sposób funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu pracownicy są lepiej zorganizowani i bardziej wydajni, ryzyko błędów i potknięć jest ograniczone do minimum, a zarząd cały czas może trzymać rękę na pulsie. W efekcie podnosi się jakość oferowanych produktów i/lub usług, co prowadzi do realnego zwiększenia zysków.

Wdrożenie spersonalizowanego oprogramowania dla firm Rzeszów daje wymierne korzyści wszystkim osobom pracującym w danym przedsiębiorstwie. Korzystając z platformy można znacznie ułatwić i usprawnić m.in.:

  • rozdysponowywanie codziennych zadań,
  • wymianę informacji oraz przekazywanie ważnych dokumentów,
  • prowadzenie i nadzorowanie projektów,
  • sprzedaż i obsługę magazynów,
  • monitorowanie sytuacji w firmie,
  • kluczowe procesy decyzyjne.

Prezentacja systemów dla firm w Rzeszowie

Planujesz wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie nowoczesną platformę? Jeśli chcesz przekonać się, jak działa i jak sprawdza się w praktyce, umów się na spotkanie z przedstawicielami Connecto. Prezentacja systemów dla firm w Rzeszowie to doskonała okazja do tego, by sprawdzić, czym rzeczywiście są i jakie dają korzyści. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00. Po krótkiej rozmowie z konsultantem możesz umówić się na spotkanie – w siedzibie Twojej firmy lub zdalnie.

Podczas prezentacji zostanie zademonstrowane działanie poszczególnych modułów platformy oraz przykłady ich wykorzystania. Prowadzący wszystko dokładnie wyjaśniają, a także chętnie odpowiadają na pytania. Przy tym udział w takim spotkaniu jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z obowiązkiem zakupu systemu. Skontaktuj się z nami, by zrobić pierwszy krok na drodze do rozwoju Twojej firmy!