Systemy informatyczne Mazowsze

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Mazowsze

Województwo mazowieckie znajduje się na pierwszym miejscu krajowego rankingu pod względem powierzchni i zaludnienia, a do tego jest najbardziej zróżnicowane pod względem gospodarczym. Niezależnie jednak od branży, przedsiębiorcy z tych rejonów powszechnie korzystają z nowoczesnych narzędzi IT. Omawiamy popularne systemy informatyczne Mazowsze oraz wyjaśniamy, dlaczego warto w nie inwestować!

Systemy informatyczne Mazowsze

Systemy informatyczne Mazowsze to dość ogólne określenie, ponieważ może odnosić się ono zarówno do aplikacji, programów, jak i całych platform przeznaczonych do ułatwiania różnych procesów biznesowych. Współcześnie rozwiązania tego typu są powszechnie wykorzystywane we wszystkich sektorach. Każda firma, która chce mieć dobrą pozycję na rynku, powinna w nie inwestować.

Liderem w dystrybucji systemów informatycznych na Mazowszu jest Grupa Connecto. Oferuje znane, cenione programy marki Comarch oraz autorskie oprogramowania. Zostają odpowiednio przystosowane do specyfiki przedsiębiorstwa, dlatego są funkcjonalne, a zarazem opłacalne.

Oprogramowanie dla firm Mazowsze

Oprogramowanie dla firm Mazowsze to w większości przypadków platforma składająca się z kilku modułów o różnych funkcjach. Dzięki temu jest przydatna przedstawicielom różnych działów – od zarządu, przez księgowość, aż po magazyn. Najczęściej wykorzystywane są systemy do:

  • elektronicznego obiegu dokumentów, przeznaczone do digitalizacji, archiwizacji oraz udostępniania danych (np. DMS – Document Management System),
  • komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, wspierające budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych (np. CRM – Client Relationship Management),
  • zarządzania zasobami firmy, czyli m.in. budżetem, kadrami, produktami oraz logistyką (np. ERPEnterprise Resources Planning),
  • analizy biznesowej, przygotowujące raporty na podstawie na bieżąco zbieranych danych (np. BI – Bussines Intelligence).

Grupa Connecto przy tworzeniu opogramowań dla firm na Mazowszu stara się odpowiednio je przystosować, tak by dało się w pełni wykorzystać ich funkcje. Dzięki temu rzeczywiście są praktyczne i ułatwiają codzienną pracę. Do tego nie instaluje się ich na komputerach służbowych – są dostępne na urządzeniach podłączonych do Internetu, w tym również mobilnych.

Systemy dla biznesu z Mazowsza

Interesują Cię systemy dla biznesu z Mazowsza? Przekonaj się, jak sprawdzają się w praktyce, umawiając się na spotkanie z konsultantami Connecto. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00, by wybrać dogodny termin.

Na specjalnej prezentacji (przeprowadzonej zdalnie lub w wybranym przez Ciebie miejscu) można poznać wszystkie funkcje oprogramowania, uzyskać odpowiedzi na pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości. Udział jest przy tym całkowicie darmowy oraz nie jest równoznaczny z zakupem produktu – jeśli jednak oferta przypadnie do gustu, można od razu podpisać umowę. Connecto współpracuje z firmami z całego województwa, z m.in. Warszawy. Zainwestuj w profesjonalny system dla biznesu z Mazowsza!