Tworzenie aplikacji mobilnych

Reklama

Reklama
Tworzenie aplikacji mobilnych

Dynamiczny rozwój rynku i rosnące oczekiwania konsumentów sprawiają, że firmy szukają kolejnych kanałów dotarcia do ludzi ze swoją ofertą produktów czy usług. Dlatego wybierają narzędzia oraz oprogramowanie usprawniające nie tylko organizację pracy, ale przede wszystkim komunikację. Popularność takich rozwiązań widać po rosnącej liczbie zapytań, jakie spływają do firmy MakeApps.

1. Projektowanie
2. Jak wygląda tworzenie?
3. Aplikacja mobilna ma szereg zastosowań
4. Stworzenie aplikacji mobilnej

Projektowanie aplikacji mobilnych rośnie w siłę

Firmy wybierają aplikacje na zamówienie, bo są one tworzone bezpośrednio pod kątem ich potrzeb i wymagań. Dzisiaj właściciele firm oczekują, że system lub aplikacja, który zamówią będą robić tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Wiedzą, że aplikacja dopasowana w stu procentów do ich potrzeb zwiększa przewagę nad przedsiębiorstwami, które posługują się tylko szablonowymi rozwiązaniami.

Z usług firm tworzących oprogramowanie korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne prowadzące większe projekty. Trafiają do nas ludzie, którzy mają pomysł na aplikacje, ale nie wiedzą jak je wykonać. Nasi specjaliści pomogli już ludziom z branży handlowej, usługowej i budowlanej. Klienci mają świadomość, że w każdym momencie jesteśmy  w stanie rozbudować aplikację w zależności od ich potrzeb i rozwoju projektu.” – mówi Piotr Wąs z MakeApps.

Jak wygląda tworzenie aplikacji mobilnych?

Software House, którym jest wspomniany MakeApps tworzy aplikacje mobilne i oprogramowanie dla firmy z każdej branży. Dlatego całą przygodę zaczyna się od spotkania z Klientem i wstępnej analizy. Wszystko zależy od elementów, jakie mają się w niej znaleźć, czy są skomplikowane, ile zajmuje ich napisanie, a potem wdrożenie. Ważne jest też to na ilu i jakich systemach mają one działać, np. Android, iOS, czy Windows. Podobnie wygląda w przypadku tworzenia oprogramowania wykorzystywanego do zarządzania firmą.

Aplikacja mobilna ma szereg zastosowań

Przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych nie ma ograniczeń. Towarzyszą nam każdego dnia i ciężko byłoby wrócić do czasów, gdy nie korzystaliśmy z tych udogodnień. Najprostszym przykładem jest aplikacja nawigacji w naszym smartfonie.

Rozwiązaniem jest także wykorzystanie aplikacji do zakupów, tu w zależności, po której stronie stoimy – czy sprzedajemy, czy kupujemy. Dzięki temu za pomocą kilku kliknięć wybieramy towar, sposób dostawy oraz formę zapłaty. I najczęściej jest to płatność aplikacją danego banku, którą mamy w telefonie.

Informacja to kolejne z zastosowań. Aplikacja może pokazać osobie będącej w centrum miasta, gdzie jest najbliższy punkt danego sklepu, obok czego się znajduje, do której jest  otwarty i czy posiada to, czego szuka użytkownik. Jak widać – funkcje aplikacji mobilnych wzajemnie się uzupełniają. Aplikacją zakupową – kupujemy, aplikacją z banku – płacimy za to, co kupiliśmy.

Chcesz zlecić stworzenie aplikacji mobilnej? Wypełnij poniższy formularz

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.