Partner Comarch Poznań

Reklama

Reklama
Partner Comarch Poznan

Z pomocą profesjonalnych narzędzi IT można znacznie podnieść poziom zarządzania w firmie, przyczyniając się do jej rozwoju i zwiększenia zysków. Coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w nowoczesne systemy. W praktyce stają się już standardem, jeśli chce się utrzymać dobrą pozycję na rynku.

Jedne z najlepszych rozwiązań dostarcza Grupa Connecto – partner Comarch w Poznaniu. Omawiamy zalety płynące ze współpracy ze specjalistami!

Partner Comarch w Poznaniu

Grupa Connecto to partner Comarch w Poznaniu, czyli firma współpracująca z jedną z największych polskich spółek w branży IT. Zajmuje się dystrybucją najlepszych systemów tej marki, a także proponuje autorskie programy. Od ponad 16 lat wspiera przedsiębiorców z różnych branż, wdrażając personalizowane narzędzia. Zespół składający się z ponad 70 doświadczonych developerów i konsultantów kompleksowo obsługuje klientów, dobierając najlepsze rozwiązania oraz prowadząc proces ich implementacji (zgodnie z metodyką Agile i Waterfall).

Współpraca z partnerem Comarch w Poznaniu jest korzystna zarówno dla dużych, jak i średnich czy małych firm. Za każdym razem oferta jest odpowiednio dostosowana do oczekiwań, tak by zaproponowany system mógł jak najlepiej spełnić konkretne potrzeby. Z usług firmy skorzystało już ponad 1000 różnych podmiotów – od przedsiębiorstw z różnych sektorów, aż do instytucji publicznych. Klientami Connecto są m.in. XYZ.

Zalety współpracy z partnerem w Poznaniu

Grupa Connecto oferuje znacznie więcej niż tylko oprogramowania. Dba o najwyższy poziom Obsługi Klienta, począwszy od pomocy w dobraniu najlepszego wariantu systemu i jego dostosowaniu, aż po powdrożeniowe wsparcie techniczne. Te i inne zalety współpracy z partnerem w Poznaniu sprawiają, że coraz więcej firm korzysta z takiego rozwiązania.

Dlaczego warto podjąć takie działania? Przede wszystkim:

  • wdrożenie systemu to wydatek, który jest opłacalną inwestycją w rozwój firmy – koszty zakupu szybko się zwracają, ponieważ lepiej zarządzane przedsiębiorstwo generuje większe zyski, rozsądniej rozdysponowuje budżet itp. Do tego płaci się wyłącznie za rzeczywiście przydatne funkcje;
  • system można modyfikować w miarę rozwoju firmy, ponieważ jest elastyczny i skalowalny, a do tego stale jest aktualizowany – dzięki temu po implementacji doskonale sprawdza się przez naprawdę długi czas;
  • proces wdrażania jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów, którzy dbają o to, by wszystko odbyło się sprawnie, zgodnie z planem i bez żadnych utrudnień czy ryzyka (np. pomyłek albo utraty danych);
  • zespół fachowców czuwa nad działaniem systemu, nadzorując jego stan i natychmiast rozwiązując ewentualne problemy, a automatyczny helpdesk pozwala kontrolować kroki podejmowane przez serwisantów.

Szeroki zakres usług partnera Comarch w Poznaniu daje realne szanse na rozwój. Firmy inwestujące w modernizację zaplecza IT osiągają lepsze wyniki, w pełni wykorzystując swój potencjał. Dobre zarządzanie pozwala poprawić jakość produktów/usług, zdobyć większą rozpoznawalność, wypracować dobry wizerunek itp.

Oferta partnera Comarch z Poznania

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Poznania? Umów się na spotkanie z konsultantami Connecto! Na specjalnej prezentacji, w wybranym miejscu lub zdalnie, przedstawią Ci funkcje systemów oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Na podstawie krótkiej rozmowy przygotują spersonalizowaną ofertę. Jeśli przedstawione propozycje Cię przekonają, możesz od razu podpisać umowę. Udział w spotkaniu jest darmowy i nie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgodny na zakup produktu. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00, by umówić się na dogodny termin.