Partner Comarch Katowice

Reklama

Reklama
Partner Comarch Katowice

Nowoczesne narzędzia IT są wykorzystywane w przedsiębiorstwach z praktycznie każdej branży. Chcesz wdrożyć w swojej firmie profesjonalne, idealnie dobrane systemy? Krótko omawiamy, jakie rozwiązania oferuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Katowicach. Dowiedz się, dlaczego warto wejść z nim we współpracę!

1. Partner Comarch w Katowicach
2. Zalety współpracy z partnerem w Katowicach
3. Oferta partnera Comarch z Katowic

Partner Comarch w Katowicach

Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Katowicach, już od 16 lat tworzy i dystrybuuje rozwiązania informatyczne przeznaczone do zarządzania biznesem. Zespół składający się z ponad 70 doświadczonych developerów i konsultantów personalizuje system oraz tak przeprowadza jego wdrożenie, by efekt jak najbardziej spełniał oczekiwania klienta. W zależności od jego preferencji, a także charakteru realizacji, stosuje metodykę Agile i Waterfall.

Współpraca z partnerem Comarch w Katowicach to ogromne wsparcie dla dużych korporacji, a także małych i średnich firm. Niezależnie od tego, kto jest zamawiającym, oferta zostaje odpowiednio dostosowana do indywidualnych potrzeb i specyfiki branży. Do tej pory Connecto obsłużyło ponad 1000 firm z wielu sektorów gospodarki, a także wspierało liczne instytucje publiczne. Do szerokiego grona klientów zaliczają się m.in. XYZ.

Zalety współpracy z partnerem w Katowicach

Specjaliści z Grupy Connecto zapewniają wysoki poziom Obsługi Klienta. Liczne zalety współpracy z partnerem w Katowicach sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się inwestować w takie rozwiązania. Warto zdecydować się na wdrożenie profesjonalnego systemu, ponieważ:

  • zakup jest przemyślaną inwestycją, która szybko się zwróci – oprogramowanie jest idealnie dopasowane do faktycznych potrzeb,
  • narzędzie jest elastyczne, dlatego dostosowuje się do sytuacji w firmie i rozwija się razem z nią,
  • ma się pełne wsparcie specjalistów na każdym etapie realizacji, a proces implementacji przebiega szybko i bezproblemowo,
  • zespół fachowców na bieżąco monitoruje stan systemu, a zautomatyzowany helpdesk ułatwia wgląd w każdy etap działań serwisowych.

Dzięki współpracy z Grupą Connecto, partnerem Comarch w Katowicach, można wyraźnie poprawić organizację w przedsiębiorstwie. W ten sposób da się wykorzystać jego pełny potencjał, znacznie podnosząc jakość oferowanych produktów i/lub usług. System przyczynia się więc do większych zysków, lepszego wizerunku, szerszej rozpoznawalności itp.

Oferta partnera Comarch z Katowic

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Katowic? Umów się na spotkanie, na którym zobaczysz proponowane rozwiązania. Na bezpłatnej, niezobowiązującej prezentacji (stacjonarnie lub on-line) przekonasz się, jakie systemy możesz wdrożyć w swojej firmie oraz poznasz ich wszystkie funkcje. Konsultanci przygotują propozycję dopasowaną do Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli przekona Cię do zakupu, od razu możesz podpisać umowę. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00, by umówić się na dogodny termin.