Partner Comarch Warszawa

Reklama

Reklama
Partner Comarch Warszawa

Profesjonalne oprogramowania IT są już powszechnie wykorzystywane w biznesie. Doskonale sprawdzają się w najróżniejszych branżach, pomagając odczuwalnie poprawić wyniki. Planujesz wdrożyć takie rozwiązania w swojej firmie?

Prezentujemy innowacyjne systemy, które oferuje Grupa Connecto, czyli partner Comarch w Warszawie. Dowiedz się, dlaczego warto nawiązać taką współpracę!

Partner Comarch w Warszawie

Grupa Connecto to partner Comarch w Warszawie, czyli jednej z największych polskich spółek informatycznych, słynącej z funkcjonalnych systemów do zarządzania. Firma już od 16 lat samodzielnie i w ramach współpracy tworzy oraz dystrybuuje narzędzia IT dedykowane dla biznesu. Jej zespół obejmuje ponad 70 doświadczonych developerów i konsultantów, który zajmują się nie tylko personalizacją oferowanych produktów, ale też prowadzeniem całego procesu wdrożeniowego. Stosowanie nowoczesnych metodyk Agile i Waterfall zapewnia pełną satysfakcję klienta.

Współpraca z partnerem Comarch w Warszawie jest świetną opcją nie tylko dla dużych korporacji, ale też średnich czy nawet mniejszych firm. W portfolio Connecto dostępne są propozycje dostosowane do potrzeb różnych odbiorców. Do tego każdy system zostaje spersonalizowany i dopasowany do specyfiki danej branży. Firma ma na swoim koncie współpracę już z ponad tysiącem przedsiębiorstw z wielu sektorów, a także z instytucjami publicznymi i innymi organizacjami. Klientami Connecto są m.in.: XYZ.

Zalety współpracy z partnerem w Warszawie

Specjaliści z Grupy Connecto dbają o jakość produktów oraz najwyższy poziom Obsługi Klienta. Ze względu na zalety współpracy z partnerem w Warszawie coraz więcej przedsiębiorców chętnie inwestuje w modernizację swoich systemów zarządzania. Zakup i wdrożenie profesjonalnego oprogramowania dają bowiem wiele korzyści:

  • implementacja systemu to opłacalna inwestycja – wydatek szybko się zwraca, ponieważ pomaga generować większe zyski. Do tego oprogramowanie spełnia wszystkie realne potrzeby (nie przepłaca się za nieprzydatne funkcje itp.) oraz jest praktycznie bezproblemowe;
  • system jest elastyczny i skalowalny – narzędzia dostosowują się do aktualnej sytuacji w firmie, a także łatwo da się je rozbudowywać i rozwijać;
  • na każdym etapie realizacji zamówienia można liczyć na kompleksowe wsparcie specjalistów – proces wyboru, a następnie wdrożenia systemu przebiega sprawnie, bez niepotrzebnego stresu czy ryzyka;
  • przez cały czas ma się zapewnioną fachową pomoc – zespół programistów na bieżąco monitoruje stan systemu i błyskawicznie reaguje na ewentualne nieprawidłowości, a do tego zautomatyzowany helpdesk daje wgląd w działania serwisantów.

Działalność Grupy Connecto, partnera Comarch w Warszawie, jest ceniona przez nowoczesnych przedsiębiorców nastawionych na rozwój. W ramach takiej współpracy można w pełni wykorzystać potencjał swojej firmy, dostosowując się do wymagających warunków na rynku i wyróżniając się spośród konkurencji. Dzięki lepszemu zarządzaniu można znacznie poprawić jakość swoich produktów i/lub usług, maksymalizując zyski.

Oferta partnera Comarch z Warszawy

Interesuje Cię oferta partnera Comarch z Warszawy? Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zobaczyć, jakie funkcje mają poszczególne programy – umów się na spotkanie (w wybranym miejscu lub zdalnie)! Na specjalnej prezentacji możesz przekonać się, jak sprawdzają się w praktyce i dlaczego warto w nie zainwestować. Konsultanci przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz dokładnie wszystko wyjaśnią. Jeśli chcesz, możesz od razu podpisać umowę, ale udział w spotkaniu jest darmowy i nie zobowiązuje do zakupu. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00, by umówić się na dogodny termin.