Jak działa system Neon Connecto? Nagrania wideo już dostępne!

Reklama

Reklama
connecto neon

Wdrożenie systemu do zarządzania firmą to prawdziwa rewolucja. Nic dziwnego, że przed zakupem przedsiębiorcy chcą dokładnie sprawdzić jego funkcje i możliwości. Firma Connecto przygotowała specjalne nagrania, na których można zobaczyć, jak działa jej nowy system Neon.

Wyjaśniamy, czym jest, dlaczego warto go wybrać oraz gdzie można znaleźć wspomniane instruktażowe materiały wideo!

1. Czym jest Neon Connecto?
2. Jak działa Neon Connecto – funkcje systemu na nagraniach wideo
3. Jak wdrożyć Neon Connecto w swojej firmie?

Czym jest Neon Connecto?

Neon Connecto to profesjonalny system informatyczny, który ma wspierać prowadzenie firmy. Ma formę platformy online, która służy do m.in. zarządzania projektami, elektronicznego obiegu dokumentów czy rozdysponowywania zadań. Znacznie ułatwia komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, pomaga monitorować postępy pracy, a także usprawnia wiele formalności. W praktyce jest przydatny wszystkim członkom zespołu – od zarządu, przez księgowość, aż po obsługę magazynu.

Jak działa Neon Connecto – funkcje systemu na nagraniach wideo

Neon Connecto w dużej mierze przypomina standardowy system CRM (ang. Customer Relationship Management), czyli narzędzie przeznaczone do zarządzania relacjami z klientem. Posiada jednak wiele dodatkowych modułów, które znacznie rozszerzają jego funkcjonalność. Oferuje opcje, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, a przy tym pozwalają nadzorować sytuację w firmie.

Żeby dobrze zrozumieć sposób działania systemu, najlepiej jest po prostu zobaczyć go w użyciu. Na kanale firmy Connecto w serwisie YouTube udostępnione zostały materiały wideo, które wyjaśniają podstawowe możliwości tego narzędzia IT. Można obejrzeć ogólne przedstawienie, a także konkretne przykłady, pokazujące jak wygląda np. przygotowanie faktury kosztorysowej, zarządzanie dokumentami czy prowadzenie nie współpracy z kontrahentami.

Na krótkich nagraniach widać, że interfejs jest prosty i przejrzysty, dzięki czemu system jest intuicyjny w obsłudze, a proces jego wdrożenia przebiega o wiele sprawniej. Co więcej, oprogramowanie można odpowiednio dostosowywać, zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Z tego względu doskonale sprawdza się podczas pracy w biurze, ale też zdalnej, w terenie (np. na wyjazdach służbowych) lub w trybie home office.

Jak wdrożyć Neon Connecto w swojej firmie?

Jeżeli zależy Ci na tym, by twoja firma była prowadzona w rozsądny sposób, koniecznie powinieneś zainwestować w profesjonalne oprogramowanie. Taka platforma jak Neon Connecto pozwala znacznie poprawić organizację pracy, co zwiększa wydajność pracowników i zmniejsza ryzyko błędów. W ten sposób przyczynia się do generowania większych zysków oraz wspiera rozwój przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowany tym programem? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zapoznaj się z materiałami wideo. Przekonaj się, czy system rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania albo chciałbyś dokładniej zapoznać się z funkcjami, możesz też umówić się na specjalną prezentację z konsultantami Connecto. Udział w takim spotkaniu jest darmowy i nie zobowiązuje do zakupu.

Nagrania wideo oraz więcej informacji znajdziesz na: https://neonconnecto.pl/.