Comarch HRM – aplikacja dla kadr

Reklama

Reklama
Comarch HRM - aplikacja dla kadr
Comarch HRM - aplikacja dla kadr

Dobra organizacja pracy jest kluczem do prawidłowego działania firmy. W zapanowaniu nad zespołem niezwykle pomocne są specjalne platformy. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest Comarch HRM – aplikacja dla kadr. Przedstawiamy jej działanie oraz wyjaśniamy, dlaczego warto z niej korzystać!

1. Comarch HRM – aplikacja dla kadr
2. Jak działa Comarch HRM
3. Comarch HRM – moduły
4. Zapytaj o Comarch HRM

Comarch HRM – aplikacja dla kadr

Comarch HRM aplikacja dla kadr jest oprogramowaniem do zarządzania zasobami ludzkimi (od ang. Human Resources Management). Pozwala w sprawny, zorganizowany i bezpieczny sposób komunikować się ze sobą pracownikom z różnych działów. Przyspiesza wymianę informacji oraz ułatwia załatwianie rozmaitych formalności, w tym związanymi z zagadnieniami m.in. administracyjnymi, organizacyjnymi czy płacowymi.

Po wdrożeniu Comarch HRM aplikacji dla kadr zespół zyskuje dostęp do portalu będącego wewnętrzną siecią firmy, czyli tzw. intranetem. Za jego pośrednictwem można błyskawicznie przesyłać między działami ważne dokumenty oraz inne istotne dane. Przy tym każdy pracownik uzyskuje odpowiednie uprawnienia (w zależności od obejmowanego stanowiska), więc taka komunikacja jest całkowicie bezpieczna. Do platformy można się zalogować nie tylko na służbowym sprzęcie, dlatego świetnie sprawdza się do pracy zdalnej. Da się z niej korzystać na prywatnym komputerze, a także urządzeniach mobilnych, co jest niezwykle praktyczne.

Jak działa Comarch HRM

Jak działa Comarch HRM? System jest platformą, dzięki której można w prosty sposób załatwić wiele spraw oraz skontrolować różne istotne kwestie. Za jej pośrednictwem pracownicy mogą m.in. meldować się w pracy, odznaczać wykonane zadania, szybciej przekazywać ważne dokumenty, a także składać wnioski urlopowe, zgłaszać L4 czy sprawdzać status uczestnictwa w Pracowniczych Planach Kapitałowych.

Warto jednak też zwrócić uwagę na to, że platforma ta jest również szczególnie korzystna dla zarządu. Jak działanie Comarch HRM pomaga mu w pracy? Dzięki niemu kierownictwo może m.in. sprawdzać obecność, rozdzielać zadania, monitorować postępy w projektach, a także ewaluować wybrane osoby i wysyłać je na szkolenia lub delegacje.

Comarch HRM – moduły

Comarch HRM jest systemem składającym się z kilku modułów, odpowiednio dostosowanych do potrzeb określonych kadr. Są to następująco:

  • lista pracowników – odznaczają się na niej osoby obecne w pracy. Dodatkowo stanowi ewidencję wszystkich pracowników, przez co pozwala sprawdzić ważność ich kwalifikacji (np. uprawnień), a także zapewnia dostęp do najważniejszych dokumentów (m.in. umów, kwitków wypłaty, skierowań na badania);
  • plan i czas pracy – narzędzie przeznaczone do rozdysponowania zadań oraz kontrolowania postępów w ich wykonaniu;
  • urlopy i nieobecności – system ułatwiający zatwierdzanie urlopów oraz zaznaczanie nieobecności (w tym oznaczania ich jako np. L4, urlop na żądanie, udział w szkoleniu). Można w nim także sprawdzić wykorzystane dni urlopowe;
  • szkolenia – system do zapisów oraz zlecania udziału w wybranych warsztatach, który przy okazji nadzoruje udział w zajęciach;
  • delegacje – system zatwierdzania i kontrolowania wyjazdów służbowych;
  • ocena pracownika – narzędzie przeznaczone dla kadry zarządzającej, dzięki któremu mogą ewaluować członków zespołu. Monitoruje rozwój pracowników, a także skutecznie zachęca ich do efektywniejszej pracy oraz samorozwoju;
  • rekrutacja – specjalny moduł do tworzenia ofert pracy, praktyk i staży oraz umieszczania ich w Sieci lub intranecie firmy. Pełni zarazem rolę spisu kandydatów, zawierającego ich dane, CV oraz ocenę.

Zapytaj o Comarch HRM

Chcesz wdrożyć w swojej firmie takie rozwiązanie? Zapytaj o Comarch HRM! Umów się na prezentację, na której poznasz jego pełną funkcjonalność oraz uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, którą przedstawi na bezpłatnym spotkaniu w Twojej firmie lub wideokonferencji. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 32 263 00 00.