Platforma Connecto

Reklama

Reklama
Platforma Connecto

Szukasz nowoczesnego rozwiązania IT, które pomoże Ci lepiej prowadzić Twoją działalność? Przedstawiamy polski, zaawansowany system do zarządzania firmą, przystosowujący się do indywidualnych wymagań oraz specyfiki danej branży. Wyjaśniamy czym jest i jak działa Platforma Connecto!

1. Platforma Connecto – jak działa?
2. Jakie moduły oferuje Platforma Connecto?
3. Jak wdrożyć Platformę Connecto w swojej firmie?

Platforma Connecto – jak działa?

Platforma Connecto to rozwijany od kilkunastu lat system informatyczny do zarządzania biznesem. Składa się z kilku współpracujących ze sobą narzędzi IT, przeznaczonych do różnych celów, m.in.: obiegu informacji i dokumentów, koordynowania działań pracowników czy analizowania danych. Jest elastyczny, integralny, a także mobilny. Doskonale sprawdza się na co dzień, w tym też w ramach pracy zdalnej.

Korzystając z Platformy Connecto można wspierać różne procesy w firmie. System usprawnia wymianę informacji oraz wyraźnie poprawia komunikację pomiędzy działami. Stanowi ogromne ułatwienie dla wszystkich osób w przedsiębiorstwie – od kadry kierowniczej, do szeregowych pracowników.

Jakie moduły oferuje Platforma Connecto?

Największą zaletą Platformy Connecto jest jej elastyczność. Ponieważ system składa się z modułów, jego działanie można odpowiednio przystosować do indywidualnych wymogów. Dzięki temu jest w pełni funkcjonalny.

Platforma Connecto składa się z takich modułów, jak:

  • elektroniczny obieg dokumentów – baza danych, która gromadzi, porządkuje, archiwizuje, zabezpiecza oraz pomaga udostępniać najważniejsze dane;
  • CRM  (ang. Customer Relationship Management) – system przeznaczony do komunikacji z klientami, pomocny w zarządzaniu nawiązanymi relacjami. Skraca cykl sprzedażowy oraz gromadzi wszystkie niezbędne informacje;
  • zarządzanie projektem – moduł dedykowany do rozdysponowywania obowiązków, monitorowania prac, tworzenia harmonogramów itp. Dzięki niemu można nadzorować wszystkie etapy realizacji zlecenia, by w razie czego szybko wykryć ewentualne nieprawidłowości;
  • Business Intelligence – specjalny system na bieżąco zbierający oraz analizujący dane. Generuje przejrzyste raporty, które pozwalają np. porównać wybrane okresy pod kątem finansowym. Stanowi doskonałe wsparcie procesów decyzyjnych.

Więcej informacji o Platformie Connecto można znaleźć na: https://www.connecto.pl/platforma-connecto/.

Jak wdrożyć Platformę Connecto w swojej firmie?

Zastanawiasz się, jak wdrożyć Platformę Connecto w swojej firmie? Implementacja takiego systemu to długi proces, który musi być poprzedzony wnikliwą analizą aktualnej sytuacji w przedsiębiorstwie. Wprowadzenie nowych narzędzi IT jest prawdziwą rewolucją, dlatego powinno być nadzorowane przez specjalistów.

Interesuje Cię więcej szczegółów? Umów się na prezentację, na której konsultanci dokładnie przedstawią wszystkie funkcje systemu oraz odpowiedzą na każde pytanie. Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Może odbyć się w Twojej firmie lub innym wyznaczonym miejscu, a także zdalnie, na wideokonfrencji. Chcesz wziąć w nim udział? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00.