Dla kogo jest system dla budownictwa?

Reklama

Reklama
Dla kogo jest system dla budownictwa

Prowadzisz działalność w branży budowlanej i zastanawiasz się, czy powinieneś wdrożyć dodatkowe rozwiązania IT? Nowoczesne oprogramowanie pozwoli Ci jeszcze lepiej zarządzać Twoją firmą, a także usprawni codzienną pracę. Wyjaśniamy jakie korzyści daje i dla kogo jest system dla budownictwa!

Dla kogo jest system dla budownictwa?

Wielu przedsiębiorców ma dylemat, czy nowoczesne, zaawansowane narzędzia informatyczne faktycznie są im potrzebne. W praktyce każda firma, która chce utrzymać swoją pozycję na rynku lub dalej się rozwijać, powinna inwestować w takie rozwiązania. Dla kogo jest system dla budownictwa? Dla przedsiębiorstw, które chcą działać jeszcze lepiej, wspierać swoich pracowników oraz idealnie spełniać oczekiwania klientów czy inwestorów. Podstawowe programy do rozliczeń często są dość ograniczone i nieprzystosowane do indywidualnych potrzeb. Rozsądniej jest wybrać profesjonalne rozwiązanie, idealnie dopasowane do specyfiki firmy.

Kto może korzystać z systemu dla budownictwa?

Z systemu dla budownictwa z powodzeniem korzystają różne rodzaje przedsiębiorstw z branży. Nowoczesna platforma stanowi ogromne wsparcie dla m.in.:

  • generalnych wykonawców i podwykonawców – program pozwala nadzorować cały cykl życia kontraktu, od zapytania, przez rozliczenia budowy, aż do protokołu odbioru. Jest niezwykle przydatny m.in. przy obsłudze zapotrzebowania i dostaw, a także archiwizacji oraz przekazywaniu ważnych pism przez elektroniczny obieg dokumentów;
  • budownictwa drogowego – system jest przystosowany do potrzeb tego specyficznego sektora, ponieważ jest pomocny m.in. przy rozliczaniu produkcji mas bitumicznych. Pozwala również odpowiednio zarządzać zasobami firmy, np. kontrolować stan maszyn;
  • deweloperów – platforma pozwala profesjonalnie prowadzić nawet wiele projektów na raz. Ułatwia kontakt z wykonawcami oraz klientami, a także zarządzanie skomplikowaną dokumentacją. Moduł CRM dodatkowo jest przydatny podczas samego procesu sprzedaży;
  • serwisów, instalatorów i monterów – system pozwala lepiej zarządzać pracownikami, a także sprawnie rozliczać zlecenia. Dzięki niemu rzadziej zdarzają się opóźnienia, pomyłki itp., ponieważ cały zespół może w wygodny sposób się ze sobą kontaktować – nawet, gdy wybrane osoby pracują w terenie.

Jak wdrożyć system dla budownictwa?

Właśnie się zastanawiałeś, jak wdrożyć system dla budownictwa w swojej firmie? Oprogramowanie tego typu powinno być dobrze dobrane oraz odpowiednio wprowadzone, tak by implementacja nowego rozwiązania była jak najmniej inwazyjna i przyniosła najwięcej korzyści. Do tego konieczne jest wsparcie specjalistów, którzy przeprowadzą analizę przedwdrożeniową, a później zajmą się całą procedurą. W ten sposób stworzą platformę idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Chcesz zobaczyć, jak działa system dla budownictwa? Umów się na spotkanie, podczas którego konsultanci zademonstrują Ci jego funkcje oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Udział w prezentacji jest bezpłatny i niezobowiązujący. Jeśli wyrazisz taką chęć, po spotkaniu od razu możesz otrzymać spersonalizowaną ofertę. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00.