Demo oprogramowania ERP

Reklama

Reklama
Demo oprogramowania ERP
Demo oprogramowania ERP

Świetnie zarządzane przedsiębiorstwo prężnie działa i błyskawicznie się rozwija. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz poprawić wyniki swojej firmy, koniecznie zdecyduj się na profesjonalne wsparcie. Wyjaśniamy, dlaczego warto sprawdzić demo oprogramowania ERP!

Nowoczesne programy ułatwiają zarządzenie firmą, usprawniając komunikację oraz automatyzując wiele procesów. By najlepiej zrozumieć ich działanie, warto dokładnie się z nimi zapoznać. Z tego powodu wielu producentów udostępnia pokazowe wersje swoich systemów, które można wypróbować przez określony czas. Dowiedz się, skąd zdobyć demo oprogramowania ERP!

1. Demo oprogramowania ERP
2. Demo ERP XL czy Optima
3. Skąd pobrać demo oprogramowania

Demo oprogramowania ERP

System ERP (z ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada wiele różnych funkcji i modułów, dlatego najlepiej jest przetestować je przed zakupem. Demo oprogramowania ERP pozwala sprawdzić jak z jego pomocą wygląda m.in.:

  • fakturowanie,
  • zarządzanie magazynami,
  • prowadzenie księgowości,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • rozdysponowywanie środków trwałych,
  • monitorowanie procesu produkcji.

Możliwość praktycznej weryfikacji systemu pomaga podjąć ostateczną decyzję o zakupie. Podczas testów należy zwrócić uwagę nie tylko na dostępne funkcje, ale też intuicyjność obsługi. To właśnie od przejrzystości oprogramowania w dużej mierze zależy jego rzeczywista użyteczność. Nawet najbardziej zaawansowany system powinien być względnie prosty i przystępny – tylko wtedy korzystanie z niego będzie najbardziej sensowne.

Demo ERP XL czy Optima

Najpopularniejszymi systemami w Polsce są programy Cormach. Firma oferuje trzy wersje, z których dwie są powszechnie wykorzystywane przez małe, średnie oraz duże firmy. Wielu przedsiębiorców ma więc dylemat, czy zdecydować się na demo ERP XL czy Optima.

Pierwszy wariant jest lepszy dla dużych firm oraz tych planujących dynamiczny rozwój. Działa na zasadzie modułów, które można dowolnie dokładać i rozszerzać. W ten sposób można w pełni spersonalizować posiadany system,  rozbudowując go na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

Optima to z kolei rozwiązanie dedykowane dla małych oraz średnich firm. To dość podstawowa wersja oprogramowania, która zawiera jednak wiele przydatnych funkcji. Dostęp do tego systemu wykupuje się na zasadzie abonamentu i ma się do niego dostęp poprzez przeglądarkę internetową.

Skąd pobrać demo oprogramowania

Zastanawiasz się, skąd pobrać demo oprogramowania? Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer: 32 263 00 00. W ten sposób uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, a w dogodnym terminie umówisz się na e-spotkanie z wykwalifikowanym konsultantem.

Możesz skorzystać z bezpłatnej prezentacji on-line, podczas której dokładnie poznasz dany system oraz będziesz miał okazję uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Zadbaj o to, by dokonać jak najbardziej świadomego zakupu, z którego będziesz w pełni zadowolony!