Neon Connecto – sprawdź rozwiązanie online!

Reklama

Reklama
Neon Connecto - sprawdź rozwiązanie online

W pracy czasami trudno jest zapanować nawet nad zaledwie kilkuosobowym zespołem. Od dobrej organizacji w dużej mierze zależy jednak powodzenie każdego projektu oraz ogólna sytuacja w firmie. Z tego względu warto korzystać z dodatkowego wsparcia pod postacią nowoczesnych narzędzi IT. Wyjaśniamy czym jest Neon Connecto oraz dlaczego warto wdrożyć takie rozwiązanie w swoim przedsiębiorstwie!

Czym jest Neon Connecto?

Neon Connecto to specjalny system webowy przeznaczony do zarządzania firmą. Może z niego korzystać nie tylko kadra managerska, ale też reprezentanci innych działów, np. księgowości, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy magazynu. Doskonale sprawdza się w różnych przedsiębiorstwach, niezależnie od branży. Z jego pomocą można m.in.:

 • przygotować i przekazywać dokumenty,
 • nadzorować prace nad projektem,
 • kontrolować budżet,
 • rozwijać relacje z kontrahentami,
 • tworzyć harmonogramy pracy,
 • komunikować się z pracownikami z różnych działów.

Neon Connecto jest niezwykle praktycznym narzędziem, które ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków, przyspieszając wiele procesów biznesowych. Automatyzuje formalności, pozwala monitorować postępy oraz pomaga nadzorować sytuację w przedsiębiorstwie. Dzięki niemu można mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie.

Dlaczego warto korzystać z systemu?

System Neon Connecto sprawia, że praca zostaje wykonana szybciej i lepiej, a ryzyko opóźnień czy błędów jest ograniczone do minimum. Dzięki niemu można zrewolucjonizować działanie całej firmy, co z kolei może przyczynić się do podniesienia jakości oferowanych produktów i/lub usług. W ten sposób da się poprawić wizerunek marki, rozszerzyć grono odbiorców oraz zwiększyć zyski, przy okazji odciążając pracowników.

Do największych zalet systemu można zaliczyć:

 • liczne funkcjonalności,
 • przejrzysty, prosty w obsłudze interfejs,
 • elastyczność i skalowalność,
 • dostępność na dowolnych urządzeniach z podłączeniem do Sieci (także mobilnych),
 • kompatybilność z innymi systemami, np. ERP,
 • innowacyjne udogodnienia i ułatwienia, pozwalające zaoszczędzić sporo czasu.

System zostaje odpowiednio przystosowany do specyfiki firmy oraz indywidualnych wymagań. Dzięki temu ma się pewność, że będzie praktyczny i najbardziej opłacalny. Inwestycja w profesjonalne narzędzie IT jest rentowna, ponieważ szybko się zwraca oraz przynosi wiele wymiernych korzyści – pozwala w pełni wykorzystać potencjał posiadanych zasobów.

Jak wdrożyć Neon Connecto w swojej firmie?

Chciałbyś wdrożyć Neon Connecto w swojej firmie? Jeśli chcesz, możesz najpierw umówić się na specjalne spotkanie (zdalne lub w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa), na którym konsultanci przedstawią Ci działanie systemu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Udział w nim jest całkowicie darmowy i nie jest jednoznaczny z podpisaniem umowy. Nie musisz decydować się na zakup w ciemno – przekonaj się, jak oprogramowanie sprawdza się w praktyce. Więcej informacji o Neon Connecto znajdziesz na: https://neonconnecto.pl/.