Systemy informatyczne Pomorze

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Pomorze

Pomorska gospodarka ma stabilną pozycję w stosunku do innych województw. Głównie jest zorientowana na usługi turystyczne, ale też przemysł morski oraz różne branże, m.in. petrochemiczną, elektro-maszynową i drzewno-meblarską.

Najlepsi przedsiębiorcy inwestują w systemy informatyczne Pomorze. Radzimy, jakie programy dają najwięcej korzyści!

Systemy informatyczne Pomorze

Lokalni przedsiębiorcy wdrażają w swoich firmach systemy informatyczne Pomorze, które zazwyczaj są specjalnymi platformami łączącymi kilka narzędzi IT. Dzięki nim mogą m.in. usprawnić organizację pracy, lepiej zarządzać posiadanymi zasobami oraz bardziej świadomie podejmować decyzje biznesowe. Często zastosowanie takich nowoczesnych rozwiązań wystarczy do tego, by zdynamizować rozwój przedsiębiorstwa.

Skąd pozyskać takie programy? Jednym z liderów na rynku systemów informatycznych na Pomorzu jest Grupa Connecto. Firma dystrybuuje oprogramowanie takich znanych marek, jak np. Comarch, a do tego proponuje autorskie, personalizowane narzędzia. W jej ofercie dostępne są opcje dla małych, dużych i średnich firm z każdej branży.

Oprogramowanie dla firm Pomorze

Jeśli chce się zainwestować w najlepsze oprogramowanie dla firm Pomorze, warto zdecydować się na rozbudowaną platformę. Taki system będzie przydatny nie tylko dla zarządu, ale też wszystkich pozostałych działów oraz szeregowych pracowników. Najważniejsze, by posiadał funkcjonalności charakterystyczne dla programów typu:

  • DMS (ang. Document Management System), czyli system zarządzania dokumentami (archiwizacja, udostępnianie oraz tworzenie dokumentów),
  • CRM (ang. Customer Relationship Management), czyli system do zarządzania relacjami z klientem (gromadzenie danych, komunikacja, budowanie zależności biznesowych),
  • ERP (ang. Enterprise Resource Planning), czyli system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (m.in. budżet, kadry, magazyn, produkty),
  • BI (ang. Business Intelligence), czyli system do analityki biznesowej (raporty, zestawienia, wykresy itp.).

Grupa Connecto przystosowuje funkcje oprogramowań dla firm na Pomorzu, tak by odpowiadały na realne potrzeby. Dzięki temu można w pełni je wykorzystać, nie tylko w biurze, ale też w pracy zdalnej czy home office (platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych). W ten sposób kupuje się rzeczywiście przydatny produkt, który daje realne korzyści.

Systemy dla biznesu z Pomorza

Interesują Cię systemy dla biznesu z Pomorza? Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda takie oprogramowanie i jak sprawdza się w praktyce, weź udział w prezentacji Connecto. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer 32 263 00 00, by ustalić termin oraz formę spotkania.

Konsultanci szczegółowo opowiedzą o wszystkich funkcjach platformy oraz odpowiedzą na pytania. Dzięki temu możesz dobrze zapoznać się z produktem, by w pełni świadomie podjąć decyzję o ewentualnym zakupie. Udział w takiej prezentacji jest całkowicie bezpłatny oraz nie zobowiązuje do podpisania umowy. Jeśli jednak system wyjątkowo się spodoba, można od razu nawiązać współpracę. Connecto obsługuje firmy z całego województwa, m.in. z Gdańska, a także z innych regionów Polski. Zainwestuj w najlepszy system dla biznesu z Pomorza!