Systemy informatyczne Sosnowiec

Reklama

Reklama
Systemy informatyczne Sosnowiec

Sosnowiec i miasta ościenne cały czas sygnalizują duże potrzeby na usługi i systemy informatyczne. Jedną z największych firm IT w mieście jest Grupa Connecto.

Każdy biznes z Sosnowica i okolic może być zainteresowany ofertą, która opiera się o trzy filary:
• Oprogramowanie ERP
• Oprogramowanie do zarządzania procesami biznesowymi DMS
• Oprogramowanie na zamówienie

Ofertę grupy Connecto z Sosnowca można nazwać kompleksową. Interesują Cię systemy informatyczne i posiadasz biznes lub organizację w Sosnowcu lub okolicach? Skontaktuj się z przedstawicielami Connecto i powiedz im o swoim pomyśle na system. Następnie umów się na dedykowaną prezentację możliwego do wdrożenia rozwiązania.

Firma oferująca systemy informatyczne w Sosnowcu

Jeżeli szukasz firmy oferującej systemy informatyczne w Sosnowcu to powinieneś zainteresować się ofertą Connecto Sp. z o.o., firmy, która zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych klasy ERP i DMS, oraz produkcją oprogramowania na zamówienie. Oprogramowanie szyte na miarę jest co raz częściej wybierane przez firmy z Sosnowca i okolic.

Zadzwoń do Connecto pod nr  32 263 00 00, uzupełnij formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość e-mail. Opisz, jakie procesy biznesowe chciałbyś przenieść do świata cyfrowego lub jakie problemy posiadasz z obecnie eksploatowanym oprogramowaniem. Grupa Connecto istnieje na rynku od lat i posiada szerokie doświadczenie w odpowiednim doborze, a następnie wdrożeniu systemu informatycznego w firmie.

Systemy informatyczne dla firm w Sosnowcu

Systemy informatyczne dla firm w Sosnowcu wciąż w wielu przypadkach są dosyć archaiczne. Wiele firm poszukuje nowoczesnego oprogramowania, które usprawni ich wewnętrzne procesy biznesowe poprzez ułatwienie, przyśpieszenie i zwiększenie bezpieczeństwa pracy na danych. Grupa Connecto posiada w swojej ofercie oprogramowanie do zarządzani firmą klasy ERP dostarczane przez krakowski Comarch. Systemy Optima i XL to jedne z najbardziej popularnych programów w swoim segmencie.

Do zarządzania procesami miękkimi jakimi jak sprzedaż czy zarządzanie projektami idealny będzie system Connecto DMS do zarządzania obiegiem dokumentów i procesów. Connecto zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Tworzy systemy szyte na miarę z użyciem najnowocześniejszych technologii.

Systemy do zarządzania firmą Sosnowiec

Oferta Grupy Connecto zawiera w sobie wszystkie najczęściej poszukiwane przez firmy z Sosnowca i okolic rodzaje oprogramowania. Są to systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, systemy do zarządzania obiegiem dokumentów i procesami klasy DMS, oraz rozbudowany dział tworzenia oprogramowania na zamówienie, gdzie powstają wszystkie nietypowe projekty na życzenie klienta.

Jeżeli nie wiesz jaki system informatyczny wybrać, ale czujesz, że jest on potrzebny w Twojej firmie – zgłoś się do Connecto. Specjaliści przeprowadzą wywiad, a następnie prezentację, w czasie której będziesz mógł przyjrzeć się i porozmawiać o proponowanych rozwiązaniach.

Wypełnij poniższy formularz, a nasi specjaliści skontaktują się tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy dostępni również pod numerem telefonu 32 263 00 00.

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.