Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi

Reklama

Reklama
Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi
Program do zarządzania inwestycjami budowlanymi

Co zrobić, kiedy nasz rozbudowywany przez lata arkusz kalkulacyjny pełen specjalnych zakładek wyliczających i makr powoli przestaje dawać nam pełnego obrazu prowadzonych zadań? Jest to moment, w którym należy rozpocząć poszukiwania programu do zarządzania inwestycjami budowlanymi. Aplikacja tego typu służy do obsługi wszystkich kluczowych procesów biznesowych zachodzących w firmie z branży wykonawczej, montażowej lub remontowej. W tym poście dowiesz się jakie są funkcje takiego rozwiązania, jakie dają korzyści oraz jaki system polecamy i gdzie go dostać.

1. System do zarządzania inwestycjami budowlanymi
2. Oprogramowanie do zarządzania inwestycją budowlaną
3. Gdzie znaleźć specjalistów od systemów IT dla budownictwa?

System do zarządzania inwestycjami budowlanymi

Naszym zdaniem najlepszy system do zarządzania inwestycjami budowlanymi to platforma Connecto DMS, która rozwijana jest już od 15 lat – od początku z myślą o firmach wykonawczych. Składa się ona z czterech modułów, w oparciu, o które budowany jest spersonalizowany system dla firm budowlanych:

Wdrożenie poprzedzone jest analizą wymagań, w oparciu o którą podejmowana jest decyzja jakie moduły zostaną wdrożone. Elastyczność rozwiązania pozwala na jego późniejszą rozbudowę i dokupienie licencji dopiero wtedy, kiedy są rzeczywiście potrzebne.

Oprogramowanie do zarządzania inwestycją budowlaną

Connecto DMS jest kompleksowym, zintegrowanym oprogramowaniem do zarządzania inwestycją budowlaną. W ramach jednej bazy danych i jednego programu komputerowego mamy pod kontrolą wszystkie procesy biznesowe związane z prowadzeniem firmy wykonawczej takie jak:

  • Planowanie budżetu firmy i budów, oraz kontrola jego realizacji – wartości uzyskiwane są za pomocą funkcji przypinania do budżetów dokumentów rozliczeniowych takich jak faktury kosztowe i sprzedażowe, dokumenty magazynowe czy karty pracy (sprzętu i ludzi);
  • Planowanie i śledzenie realizacji harmonogramu za pomocą wykresów Gantta;
  • Zbieranie dokumentacji do teczki budowy – protokołów, umów, zleceń, pism, zezwoleń i innych dokumentów;
  • Elektroniczny obieg dokumentów – akceptacja, rozliczanie wartości, realizacja codziennych zadań. Świetnym przykładem może być obieg rozliczający i akceptacyjny faktury kosztowej lub uzgadnianie warunków umowy;
  • Planowanie i zlecanie zadań pracownikom, oraz kontrola ich wykonania;
  • Analizowanie danych zebranych w systemie za pomocą modułu raportującego. Wszystko w formie wykresów i tabel przestawnych z możliwością automatycznej wysyłki wybranych raportów na wskazane adresy e-mail.

Gdzie znaleźć specjalistów od systemów IT dla budownictwa?

Oprogramowanie do zarządzania inwestycją Connecto DMS od lat tworzą specjaliści z Grupy Connecto z Sosnowca. Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją tego rozwiązania zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz na stronie kontaktowej. W oparciu o zebrane wymagania powstanie dedykowana prezentacja oprogramowania do zarządzania inwestycją budowlaną. Spotkanie jest całkowicie darmowe i może odbyć się zarówno zdalnie jak i w siedzibie twojej firmy.