Program do zarządzania firmą

Reklama

Reklama
Program do zarządzania firmą
[Głosów: 0   Average: 0/5]

Dzisiaj pod pojęciem systemu do zarządzania firmą kryje się synergia wielu mniejszych rozwiązań. Najczęstszymi kombinacjami są integracje systemów ERP, CRM, BI i obiegu dokumentów. Dobrze wdrożony system do zarządzania przedsiębiorstwem powinien usprawniać pracę w każdym aspekcie działania przedsiębiorstwa. W tym artykule omówimy przykłady takich systemów oraz powiemy na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego narzędzia.

Co powinien zawierać program do zarządzania firmą?

Dobrze wybrany i wdrożony program doi zarządzania firmą skupia w sobie wszystkie elementy codziennej pracy przedsiębiorstwa. W zależności od branży może to być na przykład:
• Marketing – moduł CRM
• Sprzedaż
Zarządzanie magazynem
Zarządzanie projektami
• Zarządzanie sprzętem
• Księgowość i kadry
• Zarządzanie i harmonogramowanie produkcji
Analizowanie danych Business Intelligence

Kluczem do sukcesu jest integracja wszystkich tych elementów w jeden system oparty o jedną bazę danych. Pozwoli to na szybką wymianę informacji między działami i procesami. Przykładowo dane o projektach prowadzonych dla podobnych klientów pozwolą lepiej dopasować ofertę.

Oprogramowanie do zarządzania firmą i jego zalety

Jedną z większych zalet programu do zarządzania firmą jest automatyzacja i przyśpieszenie działania procesów, które do tej pory musiały być wykonywane ręcznie. Program sam przygotuje wyliczenia do oferty na podstawie danych wejściowych, a następnie prześle ją pocztą elektroniczną zgodnie z zadeklarowanym wzorem, sam przypisze koszty do odpowiednich rubryk budżetu czy na żądanie wygeneruje raport sprzedaży z ostatniego kwartału w przeciągu sekundy.

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na ciągłe modyfikowania procesów biznesowych odzwierciedlonych w systemie do zarządzania firmą. Umożliwia to stałe uch doskonalenie i dostosowywanie do aktualnych realiów rynkowych. Efektem takich możliwości jest wyskok skalowalność – system rośnie wraz z firmą i nie ma konieczności zmiany systemu na inny w momencie, gdy nasza firma urośnie z 10 osób w jednym budynku do 100 osób w 4 oddziałach.

Zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem opierają się o jeden zbiór danych. Oznacza to, że dane raz wprowadzone do systemu w ramach jednego procesu biznesowego, widoczne są wszędzie indziej. Ułatwia to też ich analizę za pomocą modułu raportów i analiz Business Intelligence.

Program do zarządzania firmą niezależnie od branży

Oprogramowanie do zarządzania firmą z założenia nie jest dedykowane dla żadnej konkretnej branży. Jest to ogromna zaleta, ponieważ wszystkie procesy biznesowe, które mają być w nim zawarte są projektowane od początku pod czujnym okiem doświadczonych wdrożeniowców.

Sprawia to, że nie natrafimy na żadne ograniczenia i kompromisy – wszystkie zdarzenia w systemie wyglądać będą identycznie jak w rzeczywistości. Pozwoli to na bezbolesne wdrożenie i uzyskanie zadowolonych użytkowników i zarząd.

Demo oprogramowania

Wypełnij formularz i poznaj wersję demo oprogramowania do zarządzania firmą. Masz pytania? Zadzwoń do nas 32 420 66 21.

Firma

NIP

Osoba kontaktowa

Adres email

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Uprzejmie informujemy, że:
a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.