Program do zarządzania firmą

Reklama

Reklama
Program do zarządzania firmą

Dzisiaj pod pojęciem systemu do zarządzania firmą kryje się synergia wielu mniejszych rozwiązań. Najczęstszymi kombinacjami są integracje systemów ERP, CRM, BI i obiegu dokumentów. Dobrze wdrożony system do zarządzania przedsiębiorstwem powinien usprawniać pracę w każdym aspekcie działania przedsiębiorstwa. W tym artykule omówimy przykłady takich systemów oraz powiemy na co warto zwrócić uwagę przy wyborze takiego narzędzia.

Co powinien zawierać program do zarządzania firmą?

Dobrze wybrany i wdrożony program doi zarządzania firmą skupia w sobie wszystkie elementy codziennej pracy przedsiębiorstwa. W zależności od branży może to być na przykład:
• Marketing – moduł CRM
• Sprzedaż
Zarządzanie magazynem
Zarządzanie projektami
• Zarządzanie sprzętem
• Księgowość i kadry
• Zarządzanie i harmonogramowanie produkcji
Analizowanie danych Business Intelligence

Kluczem do sukcesu jest integracja wszystkich tych elementów w jeden system oparty o jedną bazę danych. Pozwoli to na szybką wymianę informacji między działami i procesami. Przykładowo dane o projektach prowadzonych dla podobnych klientów pozwolą lepiej dopasować ofertę.

Oprogramowanie do zarządzania firmą i jego zalety

Jedną z większych zalet programu do zarządzania firmą jest automatyzacja i przyśpieszenie działania procesów, które do tej pory musiały być wykonywane ręcznie. Program sam przygotuje wyliczenia do oferty na podstawie danych wejściowych, a następnie prześle ją pocztą elektroniczną zgodnie z zadeklarowanym wzorem, sam przypisze koszty do odpowiednich rubryk budżetu czy na żądanie wygeneruje raport sprzedaży z ostatniego kwartału w przeciągu sekundy.

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na ciągłe modyfikowania procesów biznesowych odzwierciedlonych w systemie do zarządzania firmą. Umożliwia to stałe uch doskonalenie i dostosowywanie do aktualnych realiów rynkowych. Efektem takich możliwości jest wyskok skalowalność – system rośnie wraz z firmą i nie ma konieczności zmiany systemu na inny w momencie, gdy nasza firma urośnie z 10 osób w jednym budynku do 100 osób w 4 oddziałach.

Zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem opierają się o jeden zbiór danych. Oznacza to, że dane raz wprowadzone do systemu w ramach jednego procesu biznesowego, widoczne są wszędzie indziej. Ułatwia to też ich analizę za pomocą modułu raportów i analiz Business Intelligence.

Program do zarządzania firmą niezależnie od branży

Oprogramowanie do zarządzania firmą z założenia nie jest dedykowane dla żadnej konkretnej branży. Jest to ogromna zaleta, ponieważ wszystkie procesy biznesowe, które mają być w nim zawarte są projektowane od początku pod czujnym okiem doświadczonych wdrożeniowców.

Sprawia to, że nie natrafimy na żadne ograniczenia i kompromisy – wszystkie zdarzenia w systemie wyglądać będą identycznie jak w rzeczywistości. Pozwoli to na bezbolesne wdrożenie i uzyskanie zadowolonych użytkowników i zarząd.

Demo oprogramowania

Wypełnij formularz i poznaj wersję demo oprogramowania do zarządzania firmą. Masz pytania? Zadzwoń do nas 32 420 66 21.

  Firma

  NIP

  Osoba kontaktowa

  Adres email

  Telefon

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie przez Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o moich danych osobowych w celach marketingowych i informacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość do Connecto Sp. z o.o. ul. Mariacka 1/5 w Sosnowcu i spółki zależne Connecto Sp. z o.o w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Connecto Sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

  Uprzejmie informujemy, że: a) Connecto Sp. z o. o o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych, b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności, c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych., d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@connecto.pl lub pisemnej na adres Connecto Sp. z o.o., ul. Mariacka 1/5, 41-205 Sosnowiec.