System informatyczny do zarządzania nieruchomościami

Reklama

Reklama
System informatyczny do zarzadzania nieruchomosciami

Branża deweloperska w Polsce nabiera tempa. Wraz z rosnącym popytem na nowe mieszkania i domy, rośnie ilość firm, która zajmuje się inwestycjami w nieruchomości. Firmy te poszukują rozwiązania pozwalającego na zarządzanie i sprzedaż nieruchomości. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach informatycznych do obsługi i handlu nieruchomościami, czyli o tzw. CRM dla Deweloperów.

Oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

Nowoczesne narzędzie do zarządzania nieruchomościami powinno wspierać dewelopera od momentu planowania inwestycji, przez jej budowę, sprzedaż, aż po stworzenie wspólnoty mieszkaniowej i zarządzanie usterkami. Oprogramowanie Connecto DMS pozwala na skonfigurowanie bazy danych zgodnie z wymaganiami klienta, w taki sposób, aby osiągnąć wszystkie z zamierzonych celów. Każde wdrożenie jest indywidualne, a rozwiązanie „szyte na miarę”.

Zarządzanie nieruchomościami przez system informatyczny

Planowanie inwestycji polegać będzie między innymi na gromadzeniu dokumentacji projektowej i związanej z zakupem działki, oraz zbieraniem wszystkich potrzebnych pozwoleń. W następnej kolejności system pozwoli nam na przeprowadzenie konkursu ofert na wykonawcę projektu. W każdym momencie wspierał on będzie zlecanie i realizację zadań zintegrowanych z kalendarzem i systemem powiadomień.

Po odebraniu inwestycji, moduł CRM pozwoli na zaprojektowanie i wdrożenie procesów związanych ze sprzedażą mieszkań, powierzchni biurowych i lokali poprzez na przykład:

• Generator ofert

• Wyszukiwarkę lokali

• Integrację z systemem ERP pod kątem płatności

• Generator umów i obieg umów

Deweloper może przekazać klientom specjalny panel dostępny przez stronę internetową, gdzie znajdzie wszystkie swoje dokumenty, status płatności oraz będzie mógł zgłosić ewentualne usterki związane z zakupionym obiektem.

Jeżeli deweloper zdecyduje się zarządzać inwestycją, istnieje możliwość stworzenia modułu do zarządzania nieruchomością lub zintegrowania systemu z już istniejącym rozwiązaniem. Connecto DMS to platforma otwarta na dwustronne integracje. Posiada bogate API oraz możliwość wydawania komend innym aplikacjom.

Prezentacja systemu do zarządzania nieruchomościami

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem informatycznym dla deweloperów skontaktuj się z Grupą Connecto, producentem rozwiązania Connecto DMS, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach wobec systemu i umówić termin prezentacji.

Dla Twojej wygody, prezentacja może odbyć się w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z oddziałów Connecto. Proponujemy również możliwość spotkania zdalnego w formie telekonferencji. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla firm, które nie mają czasu na poświęcenie dużej ilości czasu na prezentację, ale są wstępnie zainteresowane wdrożeniem nowego oprogramowania.

Wszystkie spotkania handlowe z zespołem Connecto są całkowicie darmowe. Uzupełnij dane za pośrednictwem zakładki kontakt lub zadzwoń 32 263 00 00.