System do pracy zdalnej Connecto DMS

Reklama

Reklama
System do pracy zdalnej Connecto DMS
System do pracy zdalnej Connecto DMS

Współcześnie firmy są coraz częściej wspierane przez nowoczesne narzędzia IT. Wybuch pandemii dodatkowo przyczynił się do wzrostu popularności takich rozwiązań. Szukasz oprogramowania dla swojego przedsiębiorstwa? Przedstawiamy system do pracy zdalnej Connecto DMS!

1. System do pracy zdalnej, czyli co
2. Zalety systemu DMS do pracy zdalnej
3. Dla kogo jest system do pracy zdalnej Connecto DMS?

System do pracy zdalnej, czyli co

Na początek warto wyjaśnić, czym w zasadzie jest takie narzędzie. System do pracy zdalnej, czyli co? Connecto DMS (ang. Document/Data Management System) to oprogramowanie składające się z kilku modułów, dostosowanych do potrzeb określonych kadr. Jego osią jest elektroniczny obieg dokumentów. System pozwala szybko i bezpiecznie przekazywać najważniejsze informacje oraz pliki do uprawnionych osób. W ten sposób zapewnia wygodny dostęp do istotnych umów, faktur, raportów itp. Do tego są one odpowiednio archiwizowane, dlatego ma się pewność, że nie zaginą ani nie zostaną przypadkiem skasowane.

Po wdrożeniu do firmy systemu do pracy zdalnej pracownicy na wszystkich szczeblach zyskują dostęp do wyjątkowo praktycznych narzędzi. Dzięki nim mogą szybciej się ze sobą komunikować oraz lepiej wykonywać swoje zadania. Kadra zarządzająca może z kolei kontrolować postępy i aktualną sytuację w firmie. Poza tym, DMS współpracuje z systemami ERP, dlatego świetnie uzupełnia stosowane już narzędzia IT.

Zalety systemu DMS do pracy zdalnej

Liczne zalety systemu DMS do pracy zdalnej sprawiają, że rozwiązanie to staje się powszechne. Platforma jest niezwykle przydatna nie tylko do wymiany informacji. Zawiera również moduł przeznaczony do rozdzielania zadań oraz nadzorowania wykonywanych prac, który pomaga zachować odpowiedni workflow. Trudno jest zapanować nad pracownikami przebywającymi w domach, ale dzięki niemu da się w przejrzysty sposób rozdysponować obowiązki oraz szybko wykryć ewentualne problemy.

Niezwykle praktycznym udogodnieniem jest też system CRM (ang. Customer Relationship Management). W pandemii można mieć kłopot z umówieniem spotkania z klientem, a rozmowy na wideokonferencjach również bywają problematyczne. Narzędzie to pomaga być na bieżąco z działaniami obu stron transakcji, co skraca czas sprzedażowy.

Do zalet systemu DMS do pracy zdalnej można również zaliczyć to, że oprogramowanie nie tylko pomaga lepiej zorganizować działanie firmy, ale też monitoruje jej stan. Na bieżąco zbiera oraz analizuje dane, po czym generuje przydatne raporty. Dzięki nim zarząd może bardziej świadomie podejmować kolejne istotne decyzje oraz szybko odkryć nieprawidłowości.

Dla kogo jest system do pracy zdalnej Connecto DMS?

Dla kogo jest system do pracy zdalnej Connecto DMS? Oprogramowanie doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach należących do różnych branż, m.in. transportowej, budowlanej, informatycznej, handlowej czy marketingowej. Jest przydatne nie tylko w dużych firmach, ale też średnich i mniejszych. W obliczu wydarzeń minionego roku wszelkie przedsiębiorstwa, które mogą nawet w niewielkim stopniu pracować poza siedzibą firmy, koniecznie powinny zainwestować w takie udogodnienie.

Jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do pracy zdalnej Connecto DSM? Umów się na prezentację jego możliwości, by w pełni poznać jego funkcje. Na specjalnym bezpłatnym spotkaniu można na własne oczy przekonać się jak wygląda i działa. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, po czym przygotują odpowiednią ofertę. Przy tym udział w demonstracji nie jest wiążący oraz nie wiąże się z żadnymi opłatami. Wypełnij formularz kontaktowy lub z zadzwoń 32 263 00 00.